Son Dakika Haberleri: Çocukları Babaları Tarafından Öldürülen Anne Morgda Herkesi Ağlattı: Kurtaramadım

Çocukları Babaları Tarafından Öldürülen Anne Morgda Herkesi Ağlattı: Kurtaramadım

9 gün önce

3 ve 5 yaşındaki iki kızını katleden Göksel Akşeker'in 2 ay önce silahla yaraladığı eşi Şura Akkök Akşeker, morgda "Çocuklarımı bu caniden kurtaramadım" diye gözyaşı döktü.

Antalya Aksu'da, babaları Göksel Akşeker'in (40) kıydığı 3 yaşındaki Hira ile 5 yaşındaki Elasu'nun cansız bedenleri, otopsinin ardından morgdan alınarak defnedilmek üzere  Kahramanmaraş'a götürüldü. İki kardeşin cenazesini, cani babanın 2 ay önce silahla yaraladığı anneleri Şura Akkök Akşeker aldı. Yakınlarının desteğiyle ayakta duran genç kadın morg önünde gözyaşlarına boğuldu.

Gazete  Habertürk'ten Soner Özcan'ın haberine göre çocuklarını öldürdükten sonra intihar eden Göksel Akşeker'in cenazesi ise yakınları tarafından alınarak  Kahramanmaraş'a götürüldü.


6 SAAT İŞKENCE YAPTI

İki evladını kaybetmenin acısını yaşayan Şura Akkök Akşeker, morg çıkışında feryat etti: "Farklı suçlardan sabıka kaydı vardı.  Antalya E Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutukluydu. Firar etti. Çocukları görmek istediğini söyleyerek bizi çağırdı. Beni vurduktan sonra 6 saat işkence yaptı. Sonra çocuklarımı alıp kaçırdı.


"HİÇBİR ŞEY YAPILMADI"

Bu adam 2 aydır  Antalya'da elini kolunu sallayarak dolaşıyordu. Uyuşturucu bağımlısı ve sapık bir zihniyete sahip olduğunu söylememe rağmen hiçbir şey yapılmadı. Annesi oğlunun ne tür bir insan olduğunu bildiği halde evi kiralamış. Bir olup çocuklarımı öldürdüler. Yetkililere gittim kimse beni dinlemedi. İki tane gül gibi yavrum gitti."


ÜÇÜNCÜ EVLİLİĞİYDİ

Öte yandan Göksel Akşeker'in, Şura Akkök ile üçüncü evliliğini yaptığı, ilk evliliğinden bir çocuğunun daha olduğu, Suriyeli ikinci eşinden ise çocuğu bulunmadığı ortaya çıktı.

Kocasının Öldürdüğü 2 Çocuğunun Cenazesini Teslim Alan Anne, Gözyaşlarına Boğuldu
Antalya'da Dehşet! Cani Baba, 2 Minik Çocuğunu Öldürüp İntihar Etti
2 Çocuğunu Öldürüp İntihar Eden Baba, Daha Önce de İntihara Kalkışıp Eşini Vurmuş

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


PTT Kargoları Drone ile Taşıyacak Antalya'nın Finike İlçesinde 60 Kişi MHP'den İstifa Ederek İyi Parti'ye Geçeceklerini Açıkladı
Antalya'da ByLock Kullanan 99 Kişi Hakkında Gözaltı Kararı! Aralarında Doktor ve Avukatlar da Var Arabistan'da Gözaltında Tutulan "Bodrum Aşığı" Prens Talal'ı, Ayaklarından Tavana Astılar