Son Dakika Haberleri: Cristiano Ronaldo'dan Sevgilisi Georgina Rodriguez'e 3.8 Milyonluk Hediye

Cristiano Ronaldo'dan Sevgilisi Georgina Rodriguez'e 3.8 Milyonluk Hediye

9 ay önce

Son günlerde hamilelik iddialarıyla adından söz ettiren Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez, Portekiz maçında görüntülendi. Georgina Rodriguez'in Ronaldo'nun aldığı 615 bin Poundluk (3.8 Milyon TL) yüzüğü gözlerden kaçmadı.

Ronaldo'dan bir bebek de dünyaya getiren ve ikinci çocuğa hamile olduğu iddia edilen Georgina Rodriguez, Rusya'da düzenlenen 2018 Dünya Kupasında sevgilisi Cristiano Ronaldo'yu yalnız bırakmıyor. Son olarak Portekiz maçında görüntülenen Rodriguez'in parmağındaki 615 bin Poundluk yüzük ise dikkatlerden kaçmadı.

3.8 MİLYONLUK YÜZÜK

Portekiz'in, Ronaldo'nun golüyle kazandığı Fas maçını tribünden takip eden Rodriguez'in yüzüğü göz kamaştırdı. İngiliz basını, Ronaldo'nun aldığı bu tek taşın fiyatının 615 bin Pound (3.8 milyon TL) olduğunu yazdı.Yüzüğün Cartier marka olduğu da edinilen bilgiler arasında.

HEDEFİ YEDİ ÇOCUK

Ronaldo'nun farklı annelerden olan Cristiano Junior, Eva Marina ve Mateo isminde üç çocuğu daha bulunuyor. Şu ana kadar dört çocuğu bulunan Ronaldo, hedefinin yedi çocuk babası olmak olduğunu açıklamıştı.

BEBEK İDDİAALARI DOĞRU MU?

Bu pahalı hediye ve Ronaldo'nun 7 çocuk hedefi Georgina Rodriguez'in hamilelik iddiaalarını güçlendirdi. Akıllara acaba yeni bebek hediyesi mi? sorunu getirdi. Ünlü çiftin nişanlandığı da konuşulanlar arasında.

NASIL TANIŞMIŞLARDI?

Model Georgina Rodriguez, ingilizce öğrenmek için İngiltere'ye gitmişti. 3 yıl önce İngiltere'de çalıştığı bir mağazanın etkinliğinde Cristiano Ronaldo ile tanışmıştı.


YORUMLAR


Gözaltına Alın Genç Kızın, Polisin Tacizine Uğradığı İddiasına AK Parti'den İlk Yorum Geldi Konsensus İstanbul İçin Yaptığı Son Anketi Açıkladı

ABD Başkan Yardımcısı Pence'den Erdoğan'a Gizli Telefon: S-400 Almayın