Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Şarkı Yaptı, Sosyal Medyada Büyük İlgi Gördü

Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Şarkı Yaptı, Sosyal Medyada Büyük İlgi Gördü

2 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan için şarkı yaptı, sosyal medyada büyük ilgi gördüİSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hayranı bir adam, Erdoğan için yaptığı şarkıyla sosyal medyada büyük ilgi topladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan için şarkı yaptı, sosyal medyada büyük ilgi gördü

İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hayranı bir adam, Erdoğan için yaptığı şarkıyla sosyal medyada büyük ilgi topladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hayranı olan bir adam, Erdoğan için bir şarkı yaptı. Şarkısında Erdoğan'ın teröre karşı duran ve dünya lideri olan bir Cumhurbaşkanı olduğunu vurguladı. AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı Güngören Mahallesi seçim irtibat bürosuna Ankara'dan ziyarete geldiğini belirten adam, şarkısını burada söyleyerek çevresindekilerin beğenisini topladı. Adamın şarkıyı söylemesi renkli anlara sahne oldu. Erdoğan hayranı adam, yaptığı şarkısıyla sosyal medyada büyük ilgi topladı.Gazeteci Ahmet Altan, Cumhurbaşkanına Hakaretten Hakim Karşısına Çıktı Gözyaşları İçerisinde Kürsüye Çıkan Küçük Çocuğun Sözleri Erdoğan'ı Duygulandırdı: Aşığım Size Erdoğan, Yerel Seçimler Öncesi Tüm Teşkilatları Uyardı: Vatandaşı Anlamakta Zorlananlar Var Teröristi, Hastanede Narkozun Etkisi Geçerken "YPG" Demesi Ele Verdi