Cumhurbaşkanı, güzel haberi Arhavi'de verdi! Sel mağdurlarının ödemeleri kısa sürede yapılacak - Son Dakika

Cumhurbaşkanı, güzel haberi Arhavi'de verdi! Sel mağdurlarının ödemeleri kısa sürede yapılacak

23.07.2021 18:22

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sel felaketi nedeniyle büyük yıkım yaşanan Artvin Arhavi'de vatandaşlara seslendi. Erdoğan, hak sahiplerine ödemelerin en kısa süre içerisinde yapılacağını açıkladı.

Artvin'in Arhavi ilçesinde meydana gelen sel felaketi nedeniyle 430 binanın bodrum ve zemin katını su bastı. İş yerlerinin ve vatandaşların elektronik eşyaları bozuldu. Gün ağarınca felaketin büyüklüğü de tamamen ortaya çıkmış oldu. Hasar tespit çalışmaları hızlı şekilde devam eden Artvinlilere Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan iyi haber geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Artvin Arhavi'de sel bölgesinde incelemelerinin ardından vatandaşlara seslendi. Erdoğan hak sahiplerine yönelik ödemelerin en kısa süre içerisinde ulaştırılacağını aktardı.

"FELAKETİN BOYU ÇOK İLERİ DERECEDE"

Hükümetin, elinden ne gelirse yapacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle konuştu:

Burada felaketin boyutu çok ileri derecede. Ekiplerimiz hasar tespit çalışmaları yapıldı, yapılıyor. Ne olursa olsun biz en kısa zamanda sizlere gereken ödemeleri yaparak sizleri kurtarmanın gayreti içerisinde olacağız.

"ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIZ"

Hükümetimizin bu tür olaylar karşısında sıkıntısı yok. Elimizden ne geliyorsa yapacağız. Esnaflarımızın sıkıntılarını bir an önce giderecek, ödemelerini yaparak onlara ulaştıracağız.

"FELAKETLER KARŞISINDA PES ETMEYİZ"

Felaket bir imtihandır, ona sabretmek de ayrı bir imtihandır. Felaketler karşısında pes etmeyiz. İmkanımız var, gücümüz var. Artık eski Türkiye yok, şu anda güçlü bir Türkiye var.

Cumhurbaşkanı, güzel haberi Arhavi'de verdi! Sel mağdurlarının ödemeleri kısa sürede yapılacak

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı, güzel haberi Arhavi'de verdi! Sel mağdurlarının ödemeleri kısa sürede yapılacak - Son Dakika


Son Dakika

Yıllarca istismar edilen Dilek'in anlattıkları kan dondurdu: Ailem, inşaat malzemesi ve balık karşılığında beni sattı 09:30 Yıllarca istismar edilen Dilek'in anlattıkları kan dondurdu: Ailem, inşaat malzemesi ve balık karşılığında beni sattı ABD'de PKK'ya bütçe desteği sağlamasına imkan veren yasa tasarısı kabul edildi 09:07 ABD'de PKK'ya bütçe desteği sağlamasına imkan veren yasa tasarısı kabul edildi Yunanistan Başbakanı Miçotakis'ten Türkiye açıklaması! Yeşil ışık yaktı 08:54 Yunanistan Başbakanı Miçotakis'ten Türkiye açıklaması! Yeşil ışık yaktı
Son Dakika! İstanbul Yeniköy'de Türk ve Rus bandralı iki kuru yük gemisi çarpıştı 08:45 Son Dakika! İstanbul Yeniköy'de Türk ve Rus bandralı iki kuru yük gemisi çarpıştı Altay mağlubiyeti sonrası Beşiktaş taraftarı çok öfkeli! 4 futbolcuyu takımda istemiyorlar 23:38 Altay mağlubiyeti sonrası Beşiktaş taraftarı çok öfkeli! 4 futbolcuyu takımda istemiyorlar Arkadaşlarını etkilemek için ağzına yılan sokan adam feci şekilde hayatını kaybetti 21:30 Arkadaşlarını etkilemek için ağzına yılan sokan adam feci şekilde hayatını kaybetti
Çok Güzel Hareketler 2'den sürpriz aşk çıktı! Resmen ilan ettiler 18:54 Çok Güzel Hareketler 2'den sürpriz aşk çıktı! Resmen ilan ettiler Trabzon'un yüksek kesimlerinde kar kalınlığı 30 santimetreye çıktı 18:04 Trabzon'un yüksek kesimlerinde kar kalınlığı 30 santimetreye çıktı
Advertisement