'Da Vinci' şifresi sonunda çözüldü! - Son Dakika

'Da Vinci' şifresi sonunda çözüldü!

14.10.2016 09:12
'Da Vinci' şifresi sonunda çözüldü!, System.String[]

Dan Brown'un aynı adlı romanından uyarlanan 2013'te yayınlanan "Inferno" isimli film bugün vizyonda.

Başrol oyuncusu 60 yaşındaki Tom Hanks. Dan Brown'un "Da Vinci Şifresi", "Melekler ve Şeytanlar" kitaplarının da ana karakteri: Robert Langdon'ı canlandırmış. Felicity Jones , Tom Hanks'a eşlik ediyor.

İnsan nüfusunun nasıl arttığını, dünyanın ne hallere düşeceğini anlatan ve yönetmenliğini Ron Howard'ın üstlenen filmin son 15 dakikasi İstanbul Üniversitesi ve daha çok Yerebatan Sarnıcı'nda geçiyor. Ayrıca filmde başörtüsü vurgusu yapılması, birçok eleştirmen tarafından gündeme taşınmaya aday.


Haberlercom/ Şaziye Ceyhan

'Da Vinci' şifresi sonunda çözüldü!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat 'Da Vinci' şifresi sonunda çözüldü! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı Azerbaycan Dağlık Karabağ için vura vura ilerliyor! Ermenilerin mühimmatları tükendi İstanbul'da kafeteryada taciz iddiası! Çalışanlar fark etti, sopayla dövdü Sağlık çalışanı istedi, Bakan Koca tüm 112 personeline aşure gönderdi Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Geert Wilders'tan skandal karikatür paylaşımı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "terörist" dedi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi