Daniel Craig, Sony ve Samsung'u Reddetti! - Son Dakika

Daniel Craig, Sony ve Samsung'u Reddetti!

03.11.2015 18:17
Daniel Craig, Sony ve Samsung'u Reddetti!, System.String[]

James Bond karakterini canlandıran ünlü aktör Daniel Craig, Sony ve Samsung'u reddetti.

Emre Çetinkaya - -

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz Nisan ayında Sony'nin bazı şirket içi e-posta'ları ortaya çıkmıştı. Bu e-posta'larda ise Sony'nin yeni James Bond filmi Spectre'de James Bond'a hayat veren Daniel Craig'e ve filmin yönetmeni Sam Mendes'e 5 milyon dolarlık bir teklifi gün yüzüne çıkmıştı. Sony, yeni amiral gemisinin Spectre filminde yer almasını istiyordu.


Apple Insider'ın haberine göre, Daniel Craig'e teklif sunan tek şirket Sony değilmiş. Gelen bilgilere göre hem Sony hem de Samsung, Daniel Craig ve Sam Mendes'e büyük tekliflerde bulunmuşlar.


Samsung, pazarlama ve tanıtım paketi için 50 milyon dolar, Spectre'de Bond'un Samsung model bir telefon kullanması için de 5 milyon dolar teklif etmiş. Bunun yanında Sony ise, pazarlama ve tanıtım paketi için 18 milyon dolar, filmde Xperia telefon kullanılması için de 5 milyon dolar teklif etmiş.


Öte yandan Daniel Craig ve Sam Mendes bu büyük teklifleri reddetmiş. İkilinin servet niteliğindeki bu teklifleri reddetmesinin sebebi ise; "James Bond sadece en iyisini kullanır" olmuş.


Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?


James Bond Spectre'nin aksiyon dolu son fragmanı da yayınlandı

Emre Çetinkaya - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Daniel Craig, Sony ve Samsung'u Reddetti!
Daniel Craig, Sony ve Samsung'u Reddetti!
Daniel Craig, Sony ve Samsung'u Reddetti!

Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Daniel Craig, Sony ve Samsung'u Reddetti! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antalya-Moskova uçağı iniş takımlarındaki arıza nedeniyle güçlükle iniş yapabildi Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Bakan Koca yeni parti aşılar için müjdeyi verdi! Tarih ve miktar detayları belli oldu WhatsApp 4 yıldır masada olan gizlilik sözleşmesi planıyla ne yapmak istiyor? İşte yanıtı Adı Galatasaray'la anılan İrfan Can Kahveci, Fatih Terim'i takibe aldı Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu