Daü-Sem Yüzme Kursları Tüm Heyecanı ile Devam Ediyor - Son Dakika

Daü-Sem Yüzme Kursları Tüm Heyecanı ile Devam Ediyor

15.08.2011 22:05
Daü-Sem Yüzme Kursları Tüm Heyecanı ile Devam Ediyor, System.String[]

DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi DAÜ-SEM tarafından organize edilen 2011 Yaz Dönemi Yüzme Kursları devam ediyor.

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) tarafından organize edilen 2011 Yaz Dönemi Yüzme Kursları devam ediyor. DAÜ-SEM Koordinatörü ve Halkla İlişkiler ve Basın Müdürü Derviş Ekşici 25 Haziran 2011 tarihinde başlayan kursların devam ettiğini belirterek katılımcıların düzenlenecek olan sertifika töreni ile sertifikalarını alacaklarını bildirdi. Kursların DAÜ – SEM yüzme kursu eğitmenleri Tanur Fenercioğlu ve Ümit Eruz tarafından verildiğini belirten Ekşici, yüzme kurslarına yoğun ilgi gösterildiğini belirtti.

DAÜ Deniz Tesislerinde gerçekleştirilen kurslara toplamda 50'i aşkın öğrencinin katıldığını aktaran Ekşici, 4 - 12 yaş aralığındaki öğrencilerin katıldığı yüzme kursunda eğitimlerin yaş ve seviye düzeylerine göre gruplandırılarak yapıldığını ve derslerin oldukça eylenceli geçtiğini vurguladı. Ekşici, yaz aylarının en önemli sporlarından biri olan yüzme sporunun son derece önemli olduğuna değinerek okulların tatil olduğu yaz aylarında yüzme sporunun öğrencilerin vakitlerini değerlendirebileceği en güzel sosyal etkinliklerden biri olduğunu belirterek DAÜ-SEM olarak bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerinin bildirdi.

Daü-Sem Yüzme Kursları Tüm Heyecanı ile Devam Ediyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Daü-Sem Yüzme Kursları Tüm Heyecanı ile Devam Ediyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı