DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nin Bilgisayar Kursu Başladı - Son Dakika

DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nin Bilgisayar Kursu Başladı

22.03.2011 14:31
DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nin Bilgisayar Kursu Başladı

, System.String[]

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Bilgisayar Kursu 16 Mart 2011 Çarşamba Günü Başladı.

Yeşim Kapsıl Çırak'ın eğitmenliğinde haftada 6 saat ve toplamda ise 40 saat sürecek olan kurs süresince Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office PowerPoint, Internet Uygulamaları ve çeşitli programlar ile ilgili eğitimler verilecektir.

Kurs sonunda yapılacak sınav sonunda başarılı olan katılımcılara BAŞARI BELGESİ diğer katılımcılara ise KATILIM BELGESİ verilecektir. Kursun gerçekleştirildiği DAÜ Bilgisayar Teknolojileri Yüksek Okulu Bilgisayar Laboratuvarına giden DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürü ve DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi Koordinatörü Derviş EKŞİCİ kursiyerlere Sürekli Eğitim Merkezi ile ilgili bilgiler verdi ve Merkez'in diğer eğitim faaliyetlerini anlattı.

Kurs katılımcıları ise Ayşe Şahin, Ali Güneş, Binnaz Demir, Cemaliye Demir, Ayşe Korkmaz, Gülcan Karahasan ve Münüse Özdeş'ten oluşuyor.

DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nin Bilgisayar Kursu Başladı </p><p> </p><p>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nin Bilgisayar Kursu Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Acımasızca dövüldükten sonra felç kalan İngiliz taraftar, hayatını kaybetti 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Gümüşhanesporlu futbolcular, Sancaktepe maçını dağdan izlediler 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı Yanında mastürbasyon yapan muavini videoya alan genç kız: Sözlü taciz edip bana dokundu