Davlet Bahçeli'den MHP'li vekile sürpriz hediye: Ömrüm boyunca gururla mahfuz tutacağım - Son Dakika

Davlet Bahçeli'den MHP'li vekile sürpriz hediye: Ömrüm boyunca gururla mahfuz tutacağım

6 gün önce

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP İstanbul Milletvekili Bülent Karataş'a klasik otomobillerinden birini hediye etti. Karataş, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Ömrüm boyunca gururla emanetimde mahfuz tutacağım" dedi.

Klasik otomobillere ilgisi bilinen MHP Lideri Devlet Bahçeli, koleksiyonunda yer alan ve en değerli otomobillerden biri olan 06 BJK 006 özel plakalı Mercedes'i MHP İstanbul Milletvekili Bülent Karataş'a hediye etti.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

MHP'li Karataş, otomobili teslim aldıktan Twitter hesabından fotoğraf paylaştı. Karataş paylaşımdan, 'Lider dünü özümsemiş engin bir hafıza, bugünü gelecekle buluşturan dev bir meşaledir. Allah başımızdan eksik etmesin, şahsımı layık görüp bugün tarafıma vermiş olduğu hediye ömrüm boyunca gururla emanetimde mahfuz tutacağım bir (maddi-manevi) değerdir. Şükranlarımı sunuyorum...' ifadelerini kullandı.

Davlet Bahçeli'den MHP'li vekile sürpriz hediye: Ömrüm boyunca gururla mahfuz tutacağım
Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 08:41 Son Dakika

Haluk Levent, Dünya Sarılma Günü'nde yaptığı Neslican Tay paylaşımıyla duygulandırdı
Murat Yıldırım isyan etti: Yüksek ilgi gördüğü halde Ramo, Twitter'da engellendi İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: Tiyatroya çağrılsaydım, gitmezdim 'AK Parti ile ittifak yapar mısınız?' sorusuna Akşener cevap verdi: Ön şartımız parlamenter sisteme dönmek

Son Dakika Haberleri