Deliceliler Arabaşı Etkinliğinde Buluştu - Son Dakika

Deliceliler Arabaşı Etkinliğinde Buluştu

28.01.2017 18:43
Deliceliler Arabaşı Etkinliğinde Buluştu, System.String[]

Kırıkkale’nin Delice ilçesi, Çerikli Beldesi, Büyükyağlı, Büyükavşar Köyleri Kültür Yardımlaşma Derneği (DEÇYAD) tarafından 4. Arabaşı etkinliği düzenledi.

Kırıkkale'nin Delice ilçesi, Çerikli Beldesi, Büyükyağlı, Büyükavşar Köyleri Kültür Yardımlaşma Derneği (DEÇYAD) tarafından 4. Arabaşı etkinliği düzenledi.

Delice, Çerikli, Büyükyağlı, Büyükavşar ve Köyleri Kültür Yardımlaşma Derneği (DEÇYAD) Başkan Ali Rıza Koçoğlu, "Buraya bizi kırmayıp geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Hepiniz birbirinden değerli insanlarsınız. Biz daha önceleri bu etkinliğimizi sürekli gerçekleştiriyorduk fakat büyük çaplı ilk etkinliğimiz bu oldu. Amacımız herkesi bir araya getirerek birlik beraberliğimizi sağlamak."diye konuştu.

Kırıkkaleliler Vakfı Başkanı Aytekin Araç ise, "Bizi buraya davet eden Ali Rıza Koçoğlu'na teşekkür ediyorum, bizleri çok sevindirdi. İnşallah bu etkinlik her sene devam eder. Şu günlerde birlik beraberliğe çok ihtiyacımız var. Bu tür etkinliklerin sık sık gerçekleştirilmesi gerek. Hepinize katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum."dedi.

Arabaşı etkinliğine İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, Kırıkkaleli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Cemal Sertkaya, Kırıkkaleliler Vakfı Başkanı Aytekin Araç, Kırıkkale sivil toplum örgütleri başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programa geçilmeden önce davetlilere arabaşı ikram edildi. Yemek ikramının ardından program Delice, Çerikli, Büyükyağlı, Büyükavşar ilçe ve köylerinin slayt gösterisiyle devam etti. - KIRIKKALE

Deliceliler Arabaşı Etkinliğinde Buluştu
Deliceliler Arabaşı Etkinliğinde Buluştu
Deliceliler Arabaşı Etkinliğinde Buluştu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Deliceliler Arabaşı Etkinliğinde Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs aşısını bulan Türk doktorları tebrik etti İstiklal'de ilginç anlar! Maske cezası kesilen Rus turist önce itiraz etti, ardından dans etmeye başladı Son Dakika: Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, koronavirüse yakalandı Okyanus balığı 15 kiloluk lambuka, Kuşadası'nda yakalandı Hakkındaki tedbir kararına uymayan Sisi lakaplı Seyhan Soylu'ya 4 günlük hapis Yılbaşı büyük ikramiye talihlisinin parasını 337 gün sonra alması 12 milyon lirasına mal oldu Suikast girişimi iddiaları sonrası İmamoğlu zırhlı makam aracı kullanmaya başladı 337 gün sonra ortaya çıkan büyük ikramiye talihlisi neden bu kadar beklediğini anlattı: Tamamen aklımdan çıkmış