Son Dakika Haberleri: Demet Akalın, Maldivler'den Fatih Ürek'in Yardımına Koştu!

Demet Akalın, Maldivler'den Fatih Ürek'in Yardımına Koştu!

6 gün önce

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, ailesi ve yakın dostlarıyla birlikte Maldivler'de tatil yapıyor. Twitter'da yazdığı ilginç mesajlarla dikkat çeken Akalın, bu defa tatil yaptığı arkadaşı Fatih Ürek'in yardımına koştu.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, ailesi ve yakın dostlarıyla birlikte Maldivler'de tatil yapıyor. Twitter'da yazdığı ilginç mesajlarla dikkat çeken Akalın, bu defa ise tatil yaptığı arkadaşı Fatih Ürek'in yardımına koştu.

"ARKADAŞINA YETİŞEN FEDAKAR"

Yakın arkadaşı Fatih Ürek de Akalın'la birlikte aynı otelde tatil yapıyor. Demet Akalın Twitter'dan yaptığı son paylaşımıyla, bir dijital tv platformuna seslenerek, Fatih Ürek'i acil aramalarını istedi. Akalın'ın mesajı Twitter'da olay oldu. Takipçileri ilginç mesaja yorum yağdırdı. Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur da "Maldiv'den arkadaşına yetişen fedakar" yorumunda bulundu.

Haber Yayın Tarihi : 14.05.2019 12:34 

YORUMLAR


Şampiyonluk Sonrası Galatasaray'dan İlk Paylaşım Serenay Sarıkaya, Paylaşımıyla Demet Akalın'ı Büyüledi: Nazar Boncuğu Tak Hadise'den Aşk Hayatına Esprili Gönderme Game of Thrones Dizisinde Ölenler İçin İstanbul'da Lokma Dağıtıldı