Derbent'te Yağmur Duası - Son Dakika

Derbent'te Yağmur Duası

14.05.2018 11:12
Derbent'te Yağmur Duası, System.String[]

Konya'nın Derbent ilçesinde, çiftçiler yağmur duası yaptı.

Konya'nın Derbent ilçesinde, çiftçiler yağmur duası yaptı.

Derbent ilçesine bağlı Değiş Mahallesi'nde yağmur beklentisi içerisinde olan çiftçiler, ellerini semaya kaldırarak yapılan duaya eşlik etti.

Yağmur duasına, yerleşim merkezindeki çiftçiler ve mahalle sakinlerinin yanı sıra ilçe merkezi ve çevre mahallelerden de vatandaşlar katıldı.

Yağmur duasına katılan Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar, üreticilere bol ve bereketli bir mahsul dönemi temennisinde bulunurken, çiftçilerin yörede aralıklarla yağan yağmura rağmen yağışların devamı yönündeki beklentilerinin devam ettiğini söyledi.

Yağmur duası programının sonunda katılımcılara yemek ikram edildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Derbent'te Yağmur Duası - Son Dakika


Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici