Dha Dış – Bomba Tehdidi Sonrası Augsburg Belediye Binası Boşaltıldı - Son Dakika

Dha Dış – Bomba Tehdidi Sonrası Augsburg Belediye Binası Boşaltıldı

26.03.2019 12:12
Dha Dış – Bomba Tehdidi Sonrası Augsburg Belediye Binası Boşaltıldı, System.String[]

– Almanya'nın Augsburg şehrinde gece yarısı e-posta yoluyla gelen bomba tehditleri polis ekiplerini harekete geçirdi.

Almanya'nın Augsburg şehrinde gece yarısı e-posta yoluyla gelen bomba tehditleri polis ekiplerini harekete geçirdi. Augsburg belediye binası tahliye edildi.

Yerel medyada yer alan habere göre, Almanya'nın Augsburg şehrinde gece yarısı gelen bomba tehdidi içerikli e-postalar Alman polisini harekete geçirdi. Şehrin belediye binası bu sabah erken saatlerde tahliye edilirken, belediye binasına ulaşan pek çok tramvay hattı kapatıldı. Yerel medya, Augsburg'un yanı sıra, Göttingen, Rendensburg, Chemintz, Kaiserslautern ve Neunkirchen şehirleri için de bomba tehdidi söz konusu olduğu; polisten bu tehditlere yönelik henüz herhangi bir açıklama gelmediğini duyurdu.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Dha Dış – Bomba Tehdidi Sonrası Augsburg Belediye Binası Boşaltıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan askerlerinden Ermeni sivillere: İsterseniz kalabilirsiniz, kimse size kötü davranmayacak Sağanak, kar, don, fırtına! Uyarılar peş peşe geldi Çiftlik evinde sevgililer arasında çıkan tartışma kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim Sevilen dizi Masumlar Apartmanı'nda "Kadına şiddete dur de" çağrısı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var