Son Dakika Haberleri: Rusya'da şehre inen ayı ve yavrularını böyle görüntülendi

Rusya'da şehre inen ayı ve yavrularını böyle görüntülendi

29 gün önce

Rusya'da şehre inen ayı ve yavruları büyük paniğe yol açtı. Polislerin ayıları kovaladığı o anlar kameralarla görüntülendi.

Anne ayı ve 3 yavrusu, Rusya'nın Yelizovo şehrine indi. Ayı ve yavrularını polis kovaladı. O anlar güvenlik ve amatör kameralara yansıdı.

Olay, Rusya'nın Kamçatka Yarımadası'ndaki Yelizovo şehrinde meydana geldi. Anne ayı ve 3 yavrusu, Yelizovo kentinin sokaklarına indi. Olayı fark eden polis ekipler, araçla ayıları kovaladı. O anlar saniye saniye kaydedildi.

AYILAR ÖZEL SİNYALLERLE NEHRE YÖNLENDİRİLDİ

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 'Ayılar, şehir merkezine girdi. Polis ekipleri, özel sinyaller kullanarak ayıları Avacha Nehri'ne doğru yönlendirdi' ifadeleri kullanıldı.

3 KİŞİ AYI SALDIRISINDA YAŞAMINI YİTİRDİ

Ayrıca, avcıların ayıları aradığı belirtilirken; Kamçatka'da 2019 yılı içerisinde, insanlara tehlike oluşturabilecek 60 ayının öldürüldüğü; 3 kişinin ise vahşi hayvan saldırılarında yaşamını yitirdiği belirtildi.

Rusya'da şehre inen ayı ve yavrularını böyle görüntülendi
Haber Yayın Tarihi: 23.08.2019 10:55 Kaynak: DHAKim Milyoner Olmak İster'in yeni sunucusu belli oldu
Çöpten topladığı tahta, sünger ve parkelerden baza yapıp satıyor Karısını baltayla öldüren adam atıyla kaçmaya çalışırken yakalandı