Son Dakika Haberleri: Dha İstanbul- Leman 25. Yaşını Kutladı

Dha İstanbul- Leman 25. Yaşını Kutladı

3 yıl önce

Türkiye'nin en köklü ve en uzun ömürlü mizah dergisi LeMan, 25. yaşını dün gece İstanbul'da kutladı.

Dha İstanbul- Leman 25. Yaşını Kutladı, System.String[]


Türkiye'nin en köklü ve en uzun ömürlü mizah dergisi LeMan, 25. yaşını dün gece İstanbul'da kutladı.


Beyoğlu'ndaki Jolly Joker'de, sunuculuğunu Matmazel Coco'nun üstlendiği gecede ilk olarak 70'li yılların efsane Anadolu rock gruplarından Mavi Işıklar konser verirken, daha sonra sırasıyla 90'lı yılların pop yıldızlarından Deniz Arcak, ünlü gitarist Akın Eldes ve müzik grubu Luxus sahne aldı.


Daha önceden geceye katılacağı açıklanan şarkıcı Sıla ise ani rahatsızlığı nedeniyle organizasyonda yer almadı. Matmazel Coco, "Sevgili Sıla bu akşam hastaneye kaldırıldığı için aramızda olamadı maalesef. Normalde tam şu anda onu anons ediyor olacaktım. Lütfen hep beraber, kendi güzel, sesi güzel, yüreği güzel Sıla için söyleyelim" diyerek, "Aslan Gibi" şarkısını seyirci ile birlikte seslendirdi.


Atilla Atalay'ın günümüze uyarladığı replikleri ile "Sıdıka"yı tekrar canlandıran usta oyuncular Füsun Demirel ve Hasibe Eren, izleyenleri kahkahaya boğdu. Oyunun sonunda Hasibe Eren, Füsun Demirel ve Matmazel Coco'nun sahneden seyirci ile birlikte selfie çekti.


Oyuncu Defne Halman, Romina Özipekçi ve Barış Atay da sahneye çıkarak Leman'a destek olurken, gecenin sonunda Matmazel Coco, tüm LeMan çizerlerini sahneye davet ederek, 25'inci yıl pastasını kesti.


Görüntü Dökümü:


------------------------


-Konserlerden görüntüler


-Geceye katılanlardan görüntüler


-Sahnede pasta ile kutlama yapılması


-Geceden genel ve detay görüntüler - İstanbul

Haber Yayın Tarihi: 10.02.2017 02:47 Kaynak: DHA42 yaşındaki şarkıcı Tuğba Ekinci, art arda mayolu pozlarını paylaştı
Denize giren Zehra Çilingiroğlu, bikinisinin azizliğine uğradı Devlet Bahçeli'nin çağrısı üzerine 19 kişi İYİ Parti'den istifa etti