Son Dakika Haberleri: Ölen Eşinin Mezarından Dönerken Kaza Yaptı: 2 Ölü

Ölen Eşinin Mezarından Dönerken Kaza Yaptı: 2 Ölü

7 ay önce

Sakarya'da iki aracın kaza yapması sonucunda 2 kişi yaşamını yitirdi. Vefat eden eşinin mezar ziyaretinden dönen bir kişi de kazada can verdi.

Sakarya'da iki otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi yaşamını yitirdi. Ölen eşinin mezar ziyaretinden dönerken kaza yapan aileden bir kişi hayatını kaybetti.

2 ÖLÜ 7 YARALI

Sakarya Adapazarı'nda kavşakta 2 otomobilin çarpışması sonucu Hatice Bıçakçı yaşamını yitirirken, Hanife Kumaş(62), Emin Kumaş(62), Kaan Kumaş(18), Şerife Kumaş(51), bebek Yağız Kerem Kumaş, Mürvet Bıçakçı, Mustafa Bıçakçı ve Zeynep Yapan yaralandı. Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde memur olan Zeynep Yapan, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

EŞİNİN MEZARINI ZİYARETTEN DÖNÜYORDU

Zeynep Yapan'ın kazada ölen annesi, babası ve kız kardeşi ile birlikte 1,5 yıl önce 51 yaşındayken kolon kanserinden ölen eşi Halit Yapan'ın Emirdağ Mezarlığı'ndaki mezarını ziyaret ettiği, ailenin ziyaret çıkışı mezarlık önündeki kavşakta kaza geçirdikleri ortaya çıktı. Zeynep Yapan eşinin yanında toprağa verilecek.


YORUMLAR


Doğu'daki 5 İlde Yapılan Seçim Anketinde, HDP Diğer Partileri Geride Bıraktı 23 Yaşındaki Ukraynalı Kadın, TIR Şoförünün Boğazını Kesti

Kadıköy'den Belediye Başkanı Adayı Olan Emre Kınay, Eleştirilere Ateş Püskürdü