Son Dakika Haberleri: Dha Yurt: Denizde Boğularak Hayatını Kaybeden Zehranur Ankara'da Toprağa Verildi

Dha Yurt: Denizde Boğularak Hayatını Kaybeden Zehranur Ankara'da Toprağa Verildi

5 gün önce

BALIKESİR'in Ayvalık ilçesindeki Tuzla Plajı'nda serinlemek için girdiği denizde can veren 10 yaşındaki Zehranur Adıgüzel Ankara'da toprağa verildi.

Dha Yurt: Denizde Boğularak Hayatını Kaybeden Zehranur Ankara'da Toprağa Verildi, System.String[]
BALIKESİR'in Ayvalık ilçesindeki Tuzla Plajı'nda serinlemek için girdiği denizde can veren 10 yaşındaki Zehranur Adıgüzel Ankara'da toprağa verildi. Ankara'da yaşayan Vildan ve Demirel Adıgüzel çifti yaz tatili için Balıkesir'in Ayvalık ilçesine gitti. Burada Adıgüzel çiftinin küçük kızı olan Zehranur, annesiyle birlikte Tuzla mevkiinde bulunan halk plajında denize girdi. Denize girdikten kısa bir süre sonra çırpınmaya başlayan Zehranur Adıgüzel'i çevrede bulunan vatandaşlar fark ederek sudan çıkardı. Vatandaşlar tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Zehranur, sağlık ekipleri tarafından ambulansla Ayvalık Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan küçük kızın cenazesi defnedilmek üzere Ankara'ya getirildi.

Zehranur'un cenazesi Keçiören ilçesi Muhammediye Camii'ne getirilerek burada cenaze namazı kılındı. Küçük kızın ailesi ve akrabalarının yanı sıra çok sayıda vatandaş cenaze namazında saf tuttu.

Kılınan namazın ardından Zehranur'un cenazesi gözyaşlarıyla Karşıyaka Mezarlığına defnedildi.

Görüntü Dökümü

------------------

-Cenazenin getirilişi

-Cenaze namazı 

-Detay

Haber-Kamera: Muhammet BAYRAM/ANKARA,

====================================================Ankara'da Taş Yünü Fabrikasında Patlama Meydana Geldi: 1 Yaralı Eski Koca Dehşet Saçtı! Karısını ve Evdeki Arkadaşını Defalarca Bıçaklayıp Kanlar İçinde Bıraktı

Uyanık Karı Koca, Çarşafa Gizleyerek Bir Günde 22 Teneke Zeytinyağı Çaldı! O Anlar Kamerada Torba Yasaya Bedelli Askerlik Dışında Sürpriz 3 Yasa Teklifi Daha Eklendi