Dilan ve Engin Polat'ın evinde kaçak akrabalar! - Son Dakika
3. Sayfa

Dilan ve Engin Polat'ın evinde kaçak akrabalar!

Dilan ve Engin Polat çiftinin evine yerleştirdikleri Özbekistan uyruklu akrabaları gözaltına alındı ve sınır dışı edilmek üzere Geri Gönderme Merkezi'ne teslim edilecek.

05.12.2023 01:00
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Dilan ve Engin Polat'ın evindeki Özbekistanlılar gözaltına alındı

İSTANBUL - Dilan ve Engin Polat'ın Özbekistan uyruklu çalışanının, akrabalarını Polat çiftinin evine yerleştirdiği ortaya çıktı. Çalışanın Özbekistan uyruklu iki akrabası gözaltına alınarak sınır dışı edilmek üzere GGM'ye teslim edildi.

Dilan ve Engin Polat çiftinin Şule isimli Özbekistanlı çalışanının cezaevine giren çiftin evine, Özbekistan'dan gelen iki akrabasını yerleştirdiği iddiaları üzerine polis çalışma başlattı. Eve giden polis ekipleri, Shaklo Khaydarova ve Nargiza Khaydarova isimli iki kişiyi gözaltına aldı. Yapılan kontrollerde, Shaklo Khaydarova'nın ikamet izninin bittiği, Nargiza Khaydarova'nın ise 9 ay önce turist vizesi ile girdiği ve kaçak durumda olduğu tespit edildi. Gözaltına alınan iki kişinin gerekli işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Selimpaşa Geri Gönderme Merkezi'ne teslim edileceği öğrenildi.

Dilan ve Engin Polat\'ın evinde kaçak akrabalar!
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Dilan ve Engin Polat'ın evinde kaçak akrabalar! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement