Dilin Kadarsın Projesi - Son Dakika

Dilin Kadarsın Projesi

14.06.2016 16:53
Dilin Kadarsın Projesi, System.String[]

Çubuk ilçesinde yürütülen "Dilin Kadarsın Projesi" kapsamında öğrencilerin hazırladığı 35 ayrı kültür ve sanat dergisinin 4'üncü sayısı tanıtıldı.

Çubuk ilçesinde yürütülen "Dilin Kadarsın Projesi" kapsamında öğrencilerin hazırladığı 35 ayrı kültür ve sanat dergisinin 4'üncü sayısı tanıtıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan proje kapsamında, Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda toplantı düzenlendi.

Çubuk Milli Eğitim Müdürü Murat Aslan, yaptığı konuşmada, ilçe genelinde dağıtılan dergilerin dördüncü sayısının yayımlandığını söyledi.

Hem kendilerinin hem de öğrencilerin her sayıda biraz daha ustalaştığını belirten Aslan, " Çubuk'ta, Ankara'da, Türkiye'de, en azından belli sayıda aydının, düşünen ve sorgulayan insanın bulunması biz eğitimcilerin üzerine bir borçtur. Elbette bunu yapmak zordur. Ancak bu amaçla çalışıyoruz." diye konuştu.

Yyazar Osman Özbahçe de, söyleşi, kompozisyon, deneme, fıkra, makale ve şiir yazmakla ilgili öğrencilere bilgiler aktardı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dilin Kadarsın Projesi - Son Dakika


Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi