Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile telefonda görüştü - Son Dakika

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile telefonda görüştü

28.11.2022 22:07
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile telefonda görüştü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ile telefonda görüştü.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ile telefonda görüştü.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Çavuşoğlu ile Bayramov'un görüşmede, Türkiye-Azerbaycan- Türkmenistan üçlü zirvesinin hazırlıklarını ele aldığı belirtildi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Bakan Dönmez: 'Türkiye Avrupa açısından da enerji projelerinde aldığı görevle önemli bir partner durumunda''Türkiye'de dağıtım merkezi ve ticaret... Bakan Dönmez: 'Türkiye Avrupa açısından da enerji projelerinde aldığı görevle önemli bir partner durumunda''Türkiye'de dağıtım merkezi ve ticaret... Bakan Dönmez: 'Türkiye Avrupa açısından da enerji projelerinde aldığı görevle önemli bir partner durumunda''Türkiye'de dağıtım merkezi ve ticaret... Bakan Dönmez: 'Türkiye Avrupa açısından da enerji projelerinde aldığı görevle önemli bir partner durumunda''Türkiye'de dağıtım merkezi ve ticaret... Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Başkonsolosluklarını Kapatan Avrupa Ülkelerine: ''türkiye'de Terör Tehdidi Var' İmajı Vermek İstiyorlarsa, Bu Dostluğa da... Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Başkonsolosluklarını Kapatan Avrupa Ülkelerine: ''türkiye'de Terör Tehdidi Var' İmajı Vermek İstiyorlarsa, Bu Dostluğa da...

Son Dakika Güncel Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı Bayramov ile telefonda görüştü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement