Doğuş Çay'la Yanlış Yapmaktan Korkmayın - Son Dakika

Doğuş Çay'la Yanlış Yapmaktan Korkmayın

25.10.2013 15:09
Doğuş Çay'la Yanlış Yapmaktan Korkmayın, System.String[]

Doğuş Çay'ın geçtiğimiz haftalarda Facebook'tan başlattığı 'Vedat Özdemiroğlu Seçme Yerleştirme Sınavı' yarışmasında yanlış cevap verenler kazanıyor.

Ünlü mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu'nun sorduğu sorulara cevap verenler arasında en yüksek puan alan ilk 100 kişi VÖSYM seti, 900 kişi ise çay paketi ile ödüllendiriliyor.

Hayatı güzelleştiren çay Doğuş Çay, tüketicilerine hayatı güzelleştiren anlar sunmaya devam ediyor. Doğuş Çay'ın geçtiğimiz haftalarda Facebook'tan başlattığı ve kullanıcılar arasında kısa sürede fenomene dönüşen VÖSYM yarışmasında yanlış cevap verenler ödüllendiriliyor. Soruları ünlü mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu'nun sorduğu yarışmada 1 doğru cevap 3 yanlış cevabı götürüyor.

Yarışmacıların eğlenceli ve esprili sorularla karşılaştığı yarışmada, hazırlanan 3 soru paketinden biri seçiliyor. 15 soruya yanlış cevap verip, en kısa sürede yarışmayı tamamlayan ve 7500 ya da daha yüksek puana ulaşan yarışmacılar çekilişe katılmaya hak kazanıyor.

Katılımın Doğuş Çay'ın Faceboook hesabından (facebook.com/doguscay) mümkün olduğu yarışma, 15 Kasım'a kadar devam edecek. Kampanya sonunda ilk 100 kişiye eğlenceli bir defter, VÖSYM kitabı, bir kalem, USB, Doğuş Çay renkli cam kupa ve Black Label hediye çay paketinden oluşan VÖSYM seti, 900 kişiye ise Doğuş Çay paketi armağan edilecek.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Doğuş Çay'la Yanlış Yapmaktan Korkmayın - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

F.Bahçe'nin gündemindeki Mesut Özil'in Arsenal'deki alacaklarını istemesi transferi tıkanma noktasına getirdi Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Suudi Arabistan Veliaht Prensi bin Selman bir ilke imza atarak Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı Kendisine işkence yapan eşini öldüren Melek İpek'in tutukluluğuna itiraz edildi Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi