Son Dakika Haberleri: Doğuştan Bursasporlular

Doğuştan Bursasporlular

8 yıl önce

Bursa'da dünyaya gelen yeni yılın ilk bebeklerine hastanede görevli bir doktor tarafından Bursaspor atkısı ve zıbını hediye edildi."Kerem" ile Vahide ve Ahmet Baş çiftinin bebekleri "Hacer", yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya geldi.

Doğuştan Bursasporlular, System.String[]

Bursa'da dünyaya gelen yeni yılın ilk bebeklerine hastanede görevli bir doktor tarafından Bursaspor atkısı ve zıbını hediye edildi.


Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi'nde Elif ve Metin Özen çiftinin bebekleri


"Kerem" ile Vahide ve Ahmet Baş çiftinin bebekleri "Hacer", yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya geldi.


Ailelerin mutluluğuna ortak olmak için hastaneye gelen AK Parti milletvekilleri İsmet Su ile Tülin Erkal Kara ve AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın, aileleri tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi.


Bu arada hastanede görevli Doktor Orhan Orhan, Kerem ve Hacer bebeklere, Bursaspor atkısı ile zıbını hediye etti. Aileler bu jeste karşılık bebeklerine atkıları takarak teşekkür etti.


Kerem bebeğin, ailenin beklentisinden 10 gün önce doğduğu ve 3 kilo 372 gram olduğu, ailenin ilk çocuğu olan Hacer bebeğin ise 2 kilo 962 gram olarak dünyaya geldiği belirtildi.


- BURSA

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 01:40 Kaynak: AAKulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir
Maçı 27-0 kazanan takımın hocasını kovdular Çocuklarının gözü önünde uzman çavuş ve eşi öldürüldü