Doktor Belediye Başkanı Bayılan Personele İlk Müdahaleyi Yaptı - Son Dakika
Güncel

Doktor Belediye Başkanı Bayılan Personele İlk Müdahaleyi Yaptı

Doktor Belediye Başkanı Bayılan Personele İlk Müdahaleyi Yaptı

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde gerçekleştirilen yağlı güreşlerde sıcak havadan etkilenip bayılan belediye personeline ilk müdahaleyi asıl mesleği doktorluk olan Belediye Başkanı Hulusi Şevkan yaptı.

24.08.2018 15:52
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde gerçekleştirilen yağlı güreşlerde sıcak havadan etkilenip bayılan belediye personeline ilk müdahaleyi asıl mesleği doktorluk olan Belediye Başkanı Hulusi Şevkan yaptı.

Acıpayam Belediyesi tarafından bu yıl 22'ncisi düzenlenen Yağlı Pehlivan Güreşleri, Akalan Kavun-Karpuz Pazarı'nda gerçekleştirildi. Etkinliğin gerçekleştirildiği alanda düzenleme yapan ekipte yer alan belediye personeli Ahmet Kale (41) sıcak havanın da etkisiyle bir anda yere yığıldı. Çevredekilerin şaşkın bakışları altında bir süre hareketsiz kalan ve daha sonra bayıldığı anlaşılan Kale'ye ilk müdahaleyi asıl mesleği doktorluk olan Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan yaptı. Başkan Şevkan'ın müdahalesi ile birkaç dakika sonra kendine gelen Kale daha sonra olay yerinde görevli 112 acil servis ambulansı ile müşahede altına alınmak üzere Acıpayam Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kale'nin sağlık durumunun iyi olduğu ve aşırı sıcaktan dolayı bayıldığı öğrenildi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Doktor Belediye Başkanı Bayılan Personele İlk Müdahaleyi Yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement