Son Dakika Haberleri: Dolmuş Hırsızı Kameraya Yakalandı

Dolmuş Hırsızı Kameraya Yakalandı

2 yıl önce

Ankara’da park halindeki dolmuşun açık kapısından girerek içerideki paraları çalan bir kişi güvenlik kamerasına yansıdı.

Dolmuş Hırsızı Kameraya Yakalandı, System.String[]
Ankara'da park halindeki dolmuşun açık kapısından girerek içerideki paraları çalan bir kişi güvenlik kamerasına yansıdı.

Başkent'te park halindeki araçların içine girip, saniyeler içinde para ve malzemeleri çalan kişiler dolmuş şoförlerinin korkulu rüyası haline geldi. Park halindeki ticari araçları kendilerine hedef seçen hırsızlar, kısa sürede işlerini halledip, bölgeden uzaklaşıyorlar.

Gündüz saatlerinde, ana cadde üzerindeki bir dolmuşta kaydedilen görüntülere yansıyan hırsız, dolmuşun açık kapısından kolunu uzatarak aracın konsolundaki hasılatı alıp, saniyeler içinde gözden kayboldu. Aracına döndüğünde her şey için çok geç olduğunu anlayan araç sürücüsü, polise müracaatta bulunduktan sonra hırsızlık anının görüntülerini de kamuoyuyla paylaştı. - ANKARA

YORUMLAR


Babası Tarafından Dövülerek Öldürülen Mertcan'ın Karnesi Ortaya Çıktı Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem

Son Dakika! Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş Hakkında Soruşturma Başlatıldı