Domuz sürüsü araçlara aldırış etmedi - Son Dakika

Domuz sürüsü araçlara aldırış etmedi

04.07.2022 14:14

Domuz sürüsü araçlara aldırış etmedi Tunceli'de domuz sürüsü köy yolunda araçlara aldırış etmeden karşıya geçti.

Domuz sürüsü araçlara aldırış etmedi

TUNCELİ - Tunceli'de domuz sürüsü köy yolunda araçlara aldırış etmeden karşıya geçti. O anları görüntüleyenler şaşkınlık yaşadı.

Çemişgezek ilçesine bağlı Bağsuyu köyüne gitmekte olan Gafur Aydın, ova grup köyleri yolunda domuz sürüsüne denk geldi. Domuz sürüsü yolu trafik keserek karşıya geçti. Aydın, bir süre domuzların geçmesini bekledikten sonra yoluna devam edebildi. Domuzların araçlara aldırış etmemesi ve çokluğu Aydın ile ailesini şaşkına çevirdi.

YORUMLAR
500
MERAL İLE 10 GÜNLÜK EŞİNİ FALÇATAYLA YARALAYAN ESKİ KOCA İSTESEM ÖLDÜRÜRDÜM MERAL İLE 10 GÜNLÜK EŞİNİ FALÇATAYLA YARALAYAN ESKİ KOCA İSTESEM ÖLDÜRÜRDÜM Meral ile 10 günlük eşini falçatayla yaralayan eski koca: İstesem öldürürdüm Meral ile 10 günlük eşini falçatayla yaralayan eski koca: İstesem öldürürdüm 26 gündür aranıyordu, sulama kanalında tüfekle vurulmuş cesedi bulundu (2) 26 gündür aranıyordu, sulama kanalında tüfekle vurulmuş cesedi bulundu (2)
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Domuz sürüsü araçlara aldırış etmedi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement