Son Dakika Haberleri: Dr. Ömer Selim Alan, Gece Gündüz Çalışıyor

Dr. Ömer Selim Alan, Gece Gündüz Çalışıyor

7 gün önce

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Dr. Ömer Selim Alan, Gece Gündüz Çalışıyor, System.String[]
AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Alan, gece saatlerinde de esnafı ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geldi.

31 Mart 2019 günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gündüz programlarında halkla buluşan Alan, gece ziyaretlerinde de esnafla bir araya geldi.

Acil servis, restoranlar, tamirhane, ekmek fırını, pastaneler, benzin istasyonlarını gece saatlerinde de ziyaret ederek destek isteyen Alan, "Artık bu şehirde emeklemeyi bırakıp koşmamız gerekiyor. Genç bir ekibimiz var. Gece gündüz demeden bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız hep birlikte Zonguldak olacağız. Gece geç saatlerinde bile çalışan kardeşlerimizi, büyüklerimizi ziyaret ederek onların desteğini istedik. Beş yılda bu şehrin psikolojisini değiştireceğiz. Zonguldak bizim memleketimiz, bu kenti güzelleştirmek bizim boynumuzun borcu. Artık Zonguldak'a hizmet gelsin" diye konuştu. - ZONGULDAK"Şeyin Trene Baktığı Gibi Bakıyorlar" Sözü İçin AK Partili Vekilden Özür Geldi 'Alemin Hızlı Delikanlısı, Speedy Mustafa' Telefon Gasbedince Tutuklandı CHP'nin 31 Mart Yerel Seçimleri İçin Hazırladığı Reklam Filmi Yayınlandı Başakşehir Kulübüne Destek Verecek mi? İşte İmamoğlu'nun Yanıtı