Dünyada Üretilen İlk Omega-3 Şurubu Türkiye'de - Son Dakika

Dünyada Üretilen İlk Omega-3 Şurubu Türkiye'de

22.06.2013 14:51
Dünyada Üretilen İlk Omega-3 Şurubu Türkiye'de, System.String[]

Eczacı Peter Möller tarafından 159 yıl önce geliştirilen Omega 3 şurubu Türkiye pazarında satışa sunuldu.

Norveç'in Atlantik kıyılarındaki morina balığından elde edilen, yüksek miktarda Omega-3 yağ asitleri (600 mg. DHA ve 400 mg. EPA), A ,D ve E vitaminleri içeriğiyle Avrupa'nın en tercih edilen ve güvenilen markası olan ürün 2013 yazı itibariyle tüm eczanelerde satışa sunuldu.

Uzmanlar tarafından tavsiye edilen Omega-3 şurubu, beyin gelişiminden bağışıklık sistemini güçlendirmeye, kalp ve damar hastalıklarından korunmasına kadar her yaş grubunun gereksinimlerinde önemli bir rol oynuyor.

Konuya ilişkin detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Değerlendirmeleriniz için teşekkür eder, keyifli ve huzurlu bir hafta sonu dileriz.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Dünyada Üretilen İlk Omega-3 Şurubu Türkiye'de - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Milli futbolcu cinsel taciz suçuyla yeniden yargılanacak FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı Çin hükümetinin koronavirüs salgınıyla ilgili yalanları bu belgeselde gün yüzüne çıkıyor Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Köpeğini 'fazla ekmek yiyor' diye öldürdü, bin 33 lira ceza kesildi Oğlunu uyuşturucu bağımlılığından kurtarmak için kendi elleriyle cezaevine gönderdi Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor Kızları için yaptıkları kardan adam gece vakti çalındı