Dünyanın En Genç İkinci Yazarı Eren'in Sır Ölümü - Son Dakika

Dünyanın En Genç İkinci Yazarı Eren'in Sır Ölümü

17.07.2014 15:12
Dünyanın En Genç İkinci Yazarı Eren'in Sır Ölümü, System.String[]

Kristal Kılıç adlı romanı sayesinde 12 yaşında dünyanın en genç ikinci yazarı olarak tanınan Eren Demir (16), 10'uncu kattaki dairelerinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti.

Kristal Kılıç adlı romanı sayesinde 12 yaşında dünyanın en genç ikinci yazarı olarak tanınan Eren Demir (16), 10'uncu kattaki dairelerinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Polis olayın bir kaza mı, yoksa intihar mı sorusuna yanıt arıyor.

12 yaşındayken yazdığı Kristal Kılıç adlı romanıyla dünyanın en genç ikinci yazarı olarak tanınan 16 yaşındaki Eren Demir yaşadığı onuncu kattaki dairelerinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Önceki gece Ataköy 4. Kısım'daki dairelerinin balkonundan düşerek hayatını kaybeden Demir'in ailesi acı haberle yıkıldı. Demir için bugün öğle namazının ardından Ataköy'de cenaze töreni düzenlendi. Demir'in psikiyatrist olan babası Prof. Dr. Türkay Demir ve aynı mesleği yapan annesi Demet Demir yakınlarının desteğiyle güçlükle ayakta durdu. Hayatını kaybeden Eren'in en sevdiği tişörtü tabutunun üzerine konuldu. Anne Demet Demir tabutun başına gelerek gözyaşı dökerken, baba Türkay ise taziyeleri kabul etti. Eren'in cenazesi, okul arkadaşları ve aile dostlarının katıldığı cenaze törenin ardından toprağa verilmek üzere Silivrikapı mezarlığına götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürerken polis, olayın bir kaza mı, yoksa intihar mı sorusuna yanıt arıyor. - İstanbul

Dünyanın En Genç İkinci Yazarı Eren'in Sır Ölümü
Dünyanın En Genç İkinci Yazarı Eren'in Sır Ölümü
Dünyanın En Genç İkinci Yazarı Eren'in Sır Ölümü
Dünyanın En Genç İkinci Yazarı Eren'in Sır Ölümü
Dünyanın En Genç İkinci Yazarı Eren'in Sır Ölümü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Dünyanın En Genç İkinci Yazarı Eren'in Sır Ölümü - Son Dakika


Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz