Son Dakika Haberleri: Düzce Üniversitesi ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Örnek Birlikteliği

Düzce Üniversitesi ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Örnek Birlikteliği

12 ay önce

Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğu ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesi’nin destekleriyle Gölyaka Hacıyakup İlk ve Ortaokuluna kazandırılan fen laboratuvarı, sınıf ve kütüphanenin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Düzce Üniversitesi ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Örnek Birlikteliği, System.String[]
Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğu ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesi'nin destekleriyle Gölyaka Hacıyakup İlk ve Ortaokuluna kazandırılan fen laboratuvarı, sınıf ve kütüphanenin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Açılış törenine; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Gölyaka Kaymakamı Adem Keleş, Düzce Üniversitesi Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş, Fenerbahçe Spor Kulübü temsilcileri, il ve ilçe protokol üyeleri ile öğrenciler ve basın mensupları katıldı.

Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğu ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesi, örnek bir sosyal sorumluluk çalışmasına imza atarak Düzce'nin Gölyaka ilçesinde bulunan Hacıyakup köyündeki İlk ve Ortaokulun sınıf tefrişatı, fen laboratuvarı ve kütüphane ihtiyacını giderdi. Fenerbahçe'nin efsane isimlerinden Serkan Acar'ın adı fen laboratuvarına, Selçuk Yula'nın adı kütüphaneye ve Ercan Aktuna'nın adı ise bir sınıfa verilerek hatıralarına sahip çıkıldı.

Açılış töreninin ilk konuşmasını Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Erdi Yalçın gerçekleştirdi. Geçen yıl okullara yaptıkları desteklerden dolayı güzel tepkiler aldıklarını belirten Yalçın, Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğu olarak Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesiyle birlikte 4 sınıfı okula kazandırdıklarını söyleyerek destek veren herkese teşekkür etti.

Programda konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şube Başkanı Selahattin Kudu, Düzce Üniversitesi'yle ikinci projelerini gerçekleştirdiklerini dile getirerek bu işbirliğinin uzun yıllar devam etmesini temenni etti.

Konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet edilen Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, anlamlı bir günde bir araya geldiklerini ifade ederek bu fikri Fenerbahçe Düzce Şubesi ile birlikte hayata geçiren Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler Topluluğuna teşekkür etti. Son dönemde sporun fanatizm ve şiddete doğru yöneldiğine dikkat çeken Prof. Dr. İdris Şahin, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün sosyal faaliyetlerde de bu bayrağı taşıyabileceğine işaret ederek bu sosyal sorumluluk çalışmasından onur duyduklarını dillendirdi.

Gölyaka Kaymakamı Adem Keleş tarafından Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin'e hediye takdimiyle devam eden programda; Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şube Başkanı Selahattin Kudu'ya, merhum Ercan Aktuna'nın eşi Barkın Aktuna'ya, merhum Serkan Acar'ın eşi Zeynep Acar'a ve merhum Selçuk Yula'nın kızı Nazlı Doğa Yula'ya ve Fenerbahçe Spor Kulübü eski futbolcuları Cemil Turan'a, Müjdat Yetkiner'e ve Zafer Tüzün'e hediyeleri takdim edildi.

Açılış ve hediye takdiminin ardından, Hacıyakup İlk ve Ortaokuluna yaptırılan Ercan Aktuna Sınıfı, Serkan Acar Fen Laboratuvarı ve Selçuk Yula Kütüphanesinin açılışı, protokol üyeleri eşliğinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi. - DÜZCEYasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı Bitkisel Hayattaki Kadın Doğum Yaptı, Tecavüz Zanlısı Erkek Hemşire Yakalandı

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, ABD'ye Rest Çekip 72 Saat Süre Verdi