Edirne'den kısa kısa - Son Dakika

Edirne'den kısa kısa

20.10.2020 14:25
Edirne'den kısa kısa, System.String[]

Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yavuz Selim Akçakale, Keşan Belediyesi'ni ziyaret etti.

Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yavuz Selim Akçakale, Keşan Belediyesi'ni ziyaret etti.

Ticaret Bakanlığınca yürütülen Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında "Kooperatifçilik Otobüsü" ile Keşan'a gelen Akçakale, Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu'nu ziyaret etti.

Edirne Ticaret Müdürü Mahmut Altun ve kadın kooperatifi yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette kooperatifler aracılığıyla istihdam ve üretime artı değer katacak çalışmalar değerlendirildi.

Saadet Partisi ziyaretlere devam ediyor

Saadet Partisi İl Başkanı Erhan Demirkıran'ın ziyaretleri devam ediyor.

Demirkıran ve beraberindeki partililer, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz, Abdurrahman Mahallesi Muhtarı Şaban Ergit ve Edirne Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Murat Ilıcak'ı ziyaret etti.

Saadet Partisi İl Halkla İlişkiler Başkanı Cemal Kaya yaptığı açıklamada, ziyaretlerin faydalı geçtiğini belirtti.

Ziyaretlerde Edirne ve Türkiye için yapılması gerekenlerin değerlendirildiğini ifade eden Kaya, "Yaşanabilir bir Türkiye için mücadele ediyoruz. Samimiyet ve gayretle, doğru adımlar atarak bunun başarılacağına inanıyoruz." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Edirne'den kısa kısa - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erkan Petekkaya'nın Alzheimer hastalığıyla mücadele eden annesi hayatını kaybetti İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici