Edirne Huzurevinde Mevlit Programı Düzenlendi - Son Dakika

Edirne Huzurevinde Mevlit Programı Düzenlendi

01.11.2018 18:00
Edirne Huzurevinde Mevlit Programı Düzenlendi

Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı huzurevinde mevlit programı düzenlendi.

Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı huzurevinde mevlit programı düzenlendi.

Programda, Kur'an-ı Kerim ve ilahiler okundu, dua edildi.

Programa, Valiler Kararnamesi ile Ankara Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, İl Müdür Yardımcısı Sebahattin Bilgiç, Huzurevi Müdürü Tamer Tahmazoğlu, Melahat Hulusi Datenin Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Salih Sinan Kaplan, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Volkan Korkmaz, huzurevi sakinleri, çocuk evlerinde kalan çocuklar ve görevliler katıldı.

Huzurevi sakinlerinden Sedat Seyyar, programın ardından yaptığı konuşmada, huzurevi sakinleri olarak Vali Özdemir'in kentten ayrılacak olmasından dolayı derin üzüntü duyduklarını belirterek, "Bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı, devamlı yanımızda olduğunuzdan dolayı size teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yaşamınızda da sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşamanız için siz ve ailenize dualarımız eksik olmayacak. Size güle güle derken, Ülkemiz için hayırlı hizmetlerinizi sürdürmenizi temenni ediyoruz." diye konuştu.

YORUMLAR
500
Oğluna süt almaya giden babanın ölümüne sebep olmuştu! O sürücü adli kontrolle serbest bırakıldı Oğluna süt almaya giden babanın ölümüne sebep olmuştu! O sürücü adli kontrolle serbest bırakıldı Bolu'da takla atan cipteki 6 kişi yaralandı Bolu'da takla atan cipteki 6 kişi yaralandı Hkp'liler Hayat Pahalılığını Tencerede Taş Kaynatarak Protesto Etti Hkp'liler Hayat Pahalılığını Tencerede Taş Kaynatarak Protesto Etti
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Edirne Huzurevinde Mevlit Programı Düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement