(Ek Görüntüyle Geniş Haber) Tinerle Soba Yakmak İsterken Hayatını Kaybetti - Son Dakika

(Ek Görüntüyle Geniş Haber) Tinerle Soba Yakmak İsterken Hayatını Kaybetti

07.12.2016 13:07
(Ek Görüntüyle Geniş Haber) Tinerle Soba Yakmak İsterken Hayatını Kaybetti, System.String[]

Haber-Kamera: Mustafa ÖZDABAK -Hasan YILDIRIM İSTANBUL DHAÇağlayan'da bir işyerinde sobayı tinerle yakmaya çalışan Ahmet Özata, çıkan yangında hayatını kaybetti.

Haber-Kamera: Mustafa ÖZDABAK -Hasan YILDIRIM İSTANBUL DHA

Çağlayan'da bir işyerinde sobayı tinerle yakmaya çalışan Ahmet Özata, çıkan yangında hayatını kaybetti.

Olay, Çağlayan Park Sokak'ta bulunan 4 katlı binanın çatı katında saat 09.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, konfeksiyon atölyesinde sobayı yakmak için tiner kullanan işyeri sahibi Ahmet Özata, patlama sonucu çıkan yangında hayatını kaybetti. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri geldi. İtfaiye ekipleri atölyede soğutma çalışması yaptı. Sağlık ekiplerinin yaptığı muayenede 45 yaşındaki Ahmet Özata'nın hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekiplerinin ve Cumhuriyet Savcısı'nın yaptığı incelemenin ardından cenaze Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Yangını duyarak olay yerine gelen Ahmet Özata'nın oğlu ve yakınları sinir krizi geçirdi.

İşyeri çalışanlarından Engin Özalp, "Burası bayan tekstil atölyesi. Sabah işyerinde kimse yoktu. Patron bir arkadaşı ile işyerine gelmiş. Sobayı yakmak için tenekeyle tiner dökmüş.Tinerin patlaması sonucu adam yanarak hayatını kaybetmiş" dedi.

Görüntü Dökümü:

-----------

-Yangın çıkan işyeri

-Olay yerindeki itfaiye ekipleri

-Sokakta toplananlar

-Polisin işyerine girmesi

-Birbirlerine sarılanlar

-Cenaze aracının gelmesi

-Cenazenin çıkarılması

-Cenaze yakınlarının sinir krizi geçirmesi

-Tabutun cenaze aracına konulması

-Cenaze aracının gidişi

-Genel ve detaylar

07.12.2016 - 09.57 Haber Kodu : 161207019

07.12.2016 - 10.27 Haber Kodu : 161207022_

07.12.2016 - 12.47 Haber Kodu : 161207060

(Ek Görüntüyle Geniş Haber) Tinerle Soba Yakmak İsterken Hayatını Kaybetti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel (Ek Görüntüyle Geniş Haber) Tinerle Soba Yakmak İsterken Hayatını Kaybetti - Son Dakika


Son Dakika

Paşinyan karşıtı protestolar 3'üncü gününe girdi! İç savaşın eşiğindeki Ermenistan'da Savunma Bakanlığı Sözcüsü istifa etti Muazzez Ersoy, adını ve fotoğraflarını her yerde kullanan mekana polis baskını düzenletti Sancak verme töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın komandolara yaptığı konuşma tüyleri diken diken etti EURO 2020'ye katılma hakkı kazanan Kuzey Makedonya'da Pandev ve Eljif Elmas gözyaşlarını tutamadı Atatürk'e yönelik çirkin saldırıya sosyal medyadan tepki yağıyor 28 yıl sonra işgalden kurtarılan Şuşa'daki evini bulan Azerbaycan askeri: Bu evin sahibi geldi İzmir'i vuran deprem sonrası uzmanlar o bölgeyi işaret etti: Katil fay, tüm Marmara'yı etkileyecek Spiker sigara yasağından bahsederken ekrana getirilen adamın bali çektiği görüldü