Ekrem İmamoğlu'ndan 10 Kasım paylaşımı: İstanbul'u ne çok sevdiğini biliriz - Son Dakika

Ekrem İmamoğlu'ndan 10 Kasım paylaşımı: İstanbul'u ne çok sevdiğini biliriz

09.11.2021 20:47

Ekrem İmamoğlu, Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü vesilesi ile bir video paylaştı. İmamoğlu paylaşımında, "Biliriz hatıralarını... Yaşatırız mirasını. İstanbul'u ne çok sevdiğini biliriz. Biliyoruz, seviyoruz, anıyoruz." ifadelerine yer verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından, Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümüyle ile bir video yayınladı.

İmamoğlu 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla paylaştığı videoya "Biliriz hatıralarını… Yaşatırız mirasını. İstanbul'u ne çok sevdiğini biliriz. Biliyoruz, seviyoruz, anıyoruz" notunu düştü.

İmamoğlu'ndan 10 Kasım videosu: İstanbul'u ne çok sevdiğini biliriz
YORUMLAR
500
İmamoğlu, Bezirci'yi Mezarı Başında Andı: 'Katliamlara Zemin Oluşturan Anlayıştan Bu Milleti Allah Korusun' İmamoğlu, Bezirci'yi Mezarı Başında Andı: 'Katliamlara Zemin Oluşturan Anlayıştan Bu Milleti Allah Korusun' İmamoğlu: 2 Temmuz 1993'te Sivas'taki Katliamda Yitirdiğimiz Canları Rahmet ve Özlemle Anıyorum İmamoğlu: 2 Temmuz 1993'te Sivas'taki Katliamda Yitirdiğimiz Canları Rahmet ve Özlemle Anıyorum Ekrem İmamoğlu: Lozan ve Montrö Olmasa Özgür Olmazdık Ekrem İmamoğlu: Lozan ve Montrö Olmasa Özgür Olmazdık

Son Dakika Güncel Ekrem İmamoğlu'ndan 10 Kasım paylaşımı: İstanbul'u ne çok sevdiğini biliriz - Son Dakika


Advertisement