Siyaset dünyasından Neslican Tay'ın ölümüne ilişkin mesajı: Gittin, çok üzgünüz çok - Son Dakika

Siyaset dünyasından Neslican Tay'ın ölümüne ilişkin mesajı: Gittin, çok üzgünüz çok

20.09.2019 22:48

Siyaset dünyası kanserle verdiği mücadele ile tanınan Neslican Tay'ın ölümüne ilişkin çok sayıda mesaj yayınlandı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu paylaşımında "Gittin, çok üzgünüz çok... Yaşama azmin hepimize örnek kaldı, güzel kızım. Allah rahmet eylesin." ifadelerini kullandı.

Uzun süredir kanserle mücadele eden Neslican Tay yaşam mücadelesini kaybetti. Tay'ın ölümü sonrası sosyal medyadan çok sayıda siyasi baş sağlığı mesajı yayınlandı.

İMAMOĞLU: GİTTİN ÇOK ÜZGÜNÜZ ÇOK

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu kişisel Twitter hesabından yaptığıNeslican Tay paylaşımında "Gittin, çok üzgünüz çok... Yaşama azmin hepimize örnek kaldı, güzel kızım. Allah rahmet eylesin" dedi.

İMAMOĞLU 4 GÜN ÖNCE NESLİCAN TAY İÇİN MESAJ YAYINLAMIŞTI

İmamoğlu Neslican Tay'ın yoğun bakıma kaldırıldığı gün şu mesajı paylaşmıştı: "Neslican, güzel kızım. Daha önce başardın, yine başaracaksın ve biz seninle o müzik dinletisine birlikte gideceğiz söz. Kanser değil, sen güçlüsün. Dualarımız seninle."

İBRAHİM KALIN: GİDERKEN GÜZELLİKLER BIRAKTIN

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın "Gittin ama giderken güzellikler bıraktın, umut bıraktın, yaşama azmi bıraktın geride #neslicantay. Yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Allah rahmet eylesin." şeklinde mesaj paylaştı.

MERAL AKŞENER: HEPİMİZE İLHAM KAYNAĞI OLDUN

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Verdiğin mücadele ve azminle, genç yaşlı, hepimize ilham kaynağı oldun, #NeslicanTay. Allah mekânını cennet eylesin.Tüm sevenlerine sabır diliyorum." şeklinde tweet attı.

KARAMOLLAOĞLU RAHMET DİLEDİ

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu hayatını kaybeden Neslican Tay için mesaj yayınladı. Karamollaoğlu, "Kanser hastalığına karşı verdiği mücadelesi ile tanıdığımız Neslican Tay'ın, hastalığa yenik düşerek hayatını kaybettiğini büyük bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. #neslicantay'a Allah'tan rahmet, acılı ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum." ifadelerini kullandı.

AHMET DAVUTOĞLU: AZMİ ARKADA BIRAKTIKLARINA MİRAS KALDI

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Tüm memleket Neslican Tay'dan güzel bir haber duymayı umuyordu. Azmi arkada bıraktıklarına miras kaldı. Mekanı cennet olsun."

MUHARREM İNCE: RAHAT UYU GÜZEL KIZIM

CHP'li Muharrem İnce, kanserle mücadele eden ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Neslican Tay için taziye mesajı yayınladı. Muharrem İnce, "Verdiği mücadele ile herkese umut olan #neslicantay kanser illetine yenik düştü. "Belki öleceğim ama savaşarak öleceğim" demişti, çok genç yaşta aramızdan ayrıldı. Rahat uyu güzel kızım, ruhun şad olsun." diye yazdı.

YILMAZ BÜYÜKERŞEN: GÜLER YÜZÜNLE HATIRLAYACAĞIZ

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen mesajında "Belki kaybedeceğim ama savaşırken kaybedeceğim" demiştin. Sen bizlere bu kez kazanmayı değil, vazgeçmemeyi öğrettin. Seni hep yaşama sevincin ve güler yüzün ile hatırlayacağız. Mekanın cennet, ruhun şad olsun. #NeslicanTay" dedi.

Siyaset dünyasından Neslican Tay'ın ölümüne ilişkin mesajı: Gittin, çok üzgünüz çok
Siyaset dünyasından Neslican Tay'ın ölümüne ilişkin mesajı: Gittin, çok üzgünüz çok

Son Dakika Güncel Siyaset dünyasından Neslican Tay'ın ölümüne ilişkin mesajı: Gittin, çok üzgünüz çok - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı