Son Dakika Haberleri: Emekli Maaşından Her Ay Bin Lira, Mehmetçik İçin Bağışlayacak

Emekli Maaşından Her Ay Bin Lira, Mehmetçik İçin Bağışlayacak

3 gün önce

ADIYAMAN'da yaşayan Mehmet Ekti (84), emekli maaşının bin lirasını Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'e yönelik başlattığı 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek için Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.

Emekli Maaşından Her Ay Bin Lira, Mehmetçik İçin Bağışlayacak, System.String[]
ADIYAMAN'da yaşayan Mehmet Ekti (84), emekli maaşının bin lirasını Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'e yönelik başlattığı 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek için Mehmetçik Vakfı'na bağışladı. Ekti, maddi durumunun iyi olduğunu belirterek, her ay düzenli olarak bin lira bağışlayacağını söyledi.

Merkez Varlık Mahallesi'nde oturan, PTT'den emekli, 5'i kız 8 çocuk babası Mehmet Ekti, 'Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere destek için her ay maaşının bin lirasını Mehmetçik Vakfı'na bağışlama kararı aldı. Ekti, bugün aldığı son maaşının bin lirasını banka şubesine gidip, Mehmetçik Vakfı'na gönderdi.

Yaptığı bağışın zenginlere örnek olmasını isteyen Mehmet Ekti, Mehmetçik Vakfı'na her ay düzenli olarak bin lira bağışta bulunacağını söyledi. Ekti, "Parayı mezara mı götüreceğiz? Şükür, Allah'ın izniyle ne devletimiz muhtaç ne milletimiz muhtaç ne askeriyemiz ne de polisimiz muhtaç. Fakat bir yardımda bulunmak, çorbada benim de tuzumun bulunması, iyidir" dedi. - AdıyamanKangal Köpekleri Zeytin Dalı Harekatı'na Hazırlanıyor Öğrenci Servisindeki Pompalı Dehşetin Arkasından Karşılıksız Aşk Çıktı

Son Dakika! Suriye Ordusu, Afrin'e Girmeye Hazırlanıyor Erdoğan'ın Başdanışmanı Çevik'ten Şaşırtan Altan Kardeşler ve Ilıcak Yorumu: İçimi Burktu