Son Dakika Haberleri: Emily Ratajkowski ve Kocasından Aşk Dolu Paylaşım!

Emily Ratajkowski ve Kocasından Aşk Dolu Paylaşım!

3 ay önce

Emily Ratajkowski, kocası Sebastian Bear-McClard ile öpüşürken çekilmiş bir fotoğrafını 20 milyon takipçisi ile paylaştı.

Emily Ratajkowski, kısa süreli sevgilisi Sebastian Bear-McClard ile sürpriz bir şekilde evlendiğinde hayranlarını çok şaşırtmıştı. Yalnızca birkaç haftadır birlikte olan çift, şubat ayında New York'ta verdikleri ani kararla evlenmiş ve bunu Instagram'dan duyurmuştu.

20 MİLYON TAKİPÇİSİ VAR

Hatta çift gelinlik ve damatlık bile giymemişti. Ratajkowski, dün yaptığı paylaşımla kocasına olan aşkını gözler önüne serdi. Sinemacı kocası Sebastian Bear-McClard ile öpüşürken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan güzel model, fotoğrafa "Evet iğrenciz ama dürüst olmak gerekirse hiç de umrumda değil" notunu düştü. Emily'nin bu paylaşımı kısa sürede 600 bini aşkın beğeni ve binlerce yorum aldı. Emily Ratajkowski'nin Instagram'da 20 milyon takipçisi bulunuyor.

EVLİLİK TEKLİFİNİ ANLATMIŞTI

Esmer güzel, "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" adlı talk show'a katıldığında evlilik teklifini şöyle anlatmıştı: New York'taki Minetta Tavern adlı restoranda yemek yiyorduk. Orada bana evlenme teklifi etti. Ama yüzük yoktu, ben de o yüzden kabul etmedim. Daha sonra hesap fişini kıvırarak bana bir yüzük yaptı ve parmağıma taktı. Bunun çok romantik olduğunu düşündüm. Çift balayı için geceliği 8 bin dolar olan Amangiri Resort'u tercih etmişti.


YORUMLAR


Başkan Alinur Aktaş, Bursa'ya Çağ Atlatacak Projelerini Haberler.com'a Bir Bir Anlattı Rusya Devlet Başkanı Putin'in Alina Kabaeva ile Evleneceği İddia Edildi

Enes Batur, "Aylık Kazancın Ne Kadar?" Sorusuna Yanıt Verdi