Enginyurt Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Ordu'ya bir el atın, küçük esnaf batıyor - Son Dakika

Enginyurt Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Ordu'ya bir el atın, küçük esnaf batıyor

21.11.2020 13:26

MHP'den ihraç edildikten sonra bağımsız statüsüne düşen Ordu milletvekili Cemal Enginyurt sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi. Enginyurt, "Cumhurbaşkanım Ordu Büyükşehir'e bir el atın, küçük esnaf batıyor" ifadelerini kullandı.

MHP Milletvekili olduğu dönemde fındık üzerinden AK Parti'ye eleştiri getiren Cemal Enginyurt, "Biz her söze başladığımızda Sayın Cumhurbaşkanı diye başlıyoruz. Ama bu arkadaşlar bizi yok sayıyorlar" ifadelerini kullanmıştı. Bu eleştirilerin üzerine parti disiplin kuruluna sevk edilen Enginyurt MHP'den ihraç edilerek bağımsız milletvekili statüsüne düştü.

"ESNAFA RAKİP OLMASIN DİYOR VE DE DOĞRU DİYOR"

Twitter'ı aktif olarak kullanan isimlerden olan Enginyurt son yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi. Enginyurt paylaşımında, "Sayın Cumhurbaşkanımız, kamu şirketleri perakende işine girmesin, esnafa rakip olmasın diyor ve de doğru diyor" ifadelerine yer verdi.

Enginyurt Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Ordu'ya bir el atın, küçük esnaf batıyor

"KÜÇÜK ESNAF BATIYOR"

Açıklamalarının devamında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler'e değinen Enginyurt, "Akaryakıt istasyonu yapıyor, çay ocağı açıyor, turşu reçel satıyor... Cumhurbaşkanım Ordu Büyükşehir'e bir el atın, küçük esnaf batıyor" dedi.

Enginyurt Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Ordu'ya bir el atın, küçük esnaf batıyor

Son Dakika Politika Enginyurt Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Ordu'ya bir el atın, küçük esnaf batıyor - Son Dakika


Son Dakika

Fatih Terim, Kayserispor maçında Oğulcan ve Kerem'i oynatmayı düşünüyor Bakan Soylu'dan olası İstanbul depremiyle ilgili hayati uyarı: Aksi felakettir, hiç lafı eğip bükmeye gerek yok Son Dakika! Oruç Reis'in Akdeniz'deki görev süresi 29 Kasım'a kadar uzatıldı Eşi Gökhan Çıra'nın kendisini aldattığı ileri sürülen Melisa Emirbayer'e şiddet uyguladığı söylenen Selin Ciğerci gözyaşlarına boğuldu Köyde hurda Anadol'lara hayat veriyor: 2 bin liraya alıp restore ettikten sonra 11 bin liraya satıyor Domuz bağıyla vahişçe öldürülmüştü! Yaşlı kadının katil zanlıları dayı-yeğen çıktı Arınç'tan çok konuşulacak Çakıcı yorumu: Bu tehdit Kılıçdaroğlu'na değil demokrasiye yapılmıştır Dolandırıldığını sanıp kamera kayıtlarını izledi, iş yerinin soyulduğunu fark etti