Erdem Yener 'Hadi Be'ye Konuştu... - Son Dakika

Erdem Yener 'Hadi Be'ye Konuştu...

09.03.2017 09:19
Erdem Yener 'Hadi Be'ye Konuştu..., System.String[]

Başarılı sunucu Emre Saygı'nın Youtube'den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı 'Hadi Be'nin konuğu, ünlü oyuncu ve şarkıcı Erdem Yener oldu.

'Çıplak' adını verdiği yeni albümüyle müzikseverlerle buluşan Erdem Yener, canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı.

İyi Bir Baba Değilim

Kendisine yeni bir köpek aldığını ve mama saatleri için alarm kurduğunu söyleyen Erdem Yener"Yeni bir köpek aldım. Dışarda olsam bile köpeğin mama saati için kendime alarm kuruyorum. Daha köpeğime isim bulamadım. Arkadaşlarım bana kötü baba diyorlar" dedi.

Kötü Anımı Düşünüp Yazıyorum

Şarkılarının sözlerini kendi yazdığını söyleyen Erdem Yener"Ben şarkılarımı illaki kötü bir anımda, duygusal olduğum bir anımda oturup yazmıyorum. Daha önce kötü bir an geçirdiysem onu düşünüyorum genellikle ve yazıyorum" dedi.

Reflü Yüzünden İki Defa Ameliyat Oldum

Vakit bulamadığından ayaküstü hızlı yemek yediği için reflü olduğunu söyleyen Erdem Yener"Uzun soluklu yemekleri arkadaşlarımla bir aradayken yiyorum. Onun haricinde çok hızlı ayaküstü birşeyler yiyorum ve bu yüzden Reflü oldum. 2 kez ses tellerimden ameliyat oldum" dedi.

Bush'a Şarkı Yazdım

Eski ABD Başkanı George Bush için Hayvan isimli bir şarkı yazdığını söyleyen Erdem Yener"Hayvan şarkısını George Bush'a yazmıştım. Onun zamanında şavaş çıkmıştı ve bende ona çok bozulup bu şarkıyı yazdım" diye konuştu.

Gençken Metalciydim

Gençlik yıllarında metalciler gibi takıldığını söyleyen Erdem Yener"Gençlik zamanlarımda saçlarım belime kadar geliyordu ve ağır metalciydim. O zamanlar o saçların bana yakıştığını düşünüyordum. Ama anladım ki yakışmıyormuş, onun için bir daha saçlarımı uzatmam" dedi.

Erdem Yener 'Hadi Be'ye Konuştu...

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Erdem Yener 'Hadi Be'ye Konuştu... - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Hollandalı golcü Klaas-Jan Huntelaar, eski takımı Schalke 04'e geri döndü Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor