Erik ve karpuz aşerdi, vali evine göndertti - Son Dakika

Erik ve karpuz aşerdi, vali evine göndertti

03.05.2020 15:57
Erik ve karpuz aşerdi, vali evine göndertti, System.String[]

KOCAELİ'nin Gölcük ilçesinde, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle alışverişe çıkamayan ve erik ile karpuz aşeren hamile Edanur Aykal, Vali Hüseyin Aksoy'a sosyal medyadan meyve isteğini yazdı.

KOCAELİ'nin Gölcük ilçesinde, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle alışverişe çıkamayan ve erik ile karpuz aşeren hamile Edanur Aykal, Vali Hüseyin Aksoy'a sosyal medyadan meyve isteğini yazdı. Aykal'ın isteği yerine getirilerek, evine karpuz ve erik götürüldü.

Gölcük'ün Piyale Paşa Mahallesi'nde yaşayan ve hamile olan Edanur Aykal, erik ve karpuz aşerdi. Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle alışverişe çıkamayan Aykal, çareyi sosyal medyadan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'a yazmakta buldu. Aykal, Vali Aksoy'a, "Saygıdeğer valim öncelikle hayırlı ramazanlar diliyorum. Rabbim bu mübarek ayda bu berbat hastalıktan bizi alsın çıkarsın inşallah. Benim bir maruzatım olacak, hem de ben 2 canlıyım ondan dolayı çıkamıyorum dışarı. Benim canım karpuz ve erik istiyor. Gidip alamıyoruz, ben de çıkamıyorum. Sesimi duyup bana yardımcı olur musunuz? Sizden rica ediyorum gerçekten artık size yazacak kadar moralim bozuldu yani öyle bir hastalık dolanıyor ki üzülmekten başka yapabildiğimiz bir şey yok sayın valim sesimi duyun" mesajını gönderdi.

GECE YARISI MEYVE TESLİMATI Mesajı gören Vali Aksoy, durumu Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut'a bildirerek, vatandaşın ihtiyacının karşılanması talimatını verdi. Kaymakam Karabulut da aynı zamanda Gölcük Vefa Sosyal Destek Grubu üyesi olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman'a durumu bildirdi. Saat 00.30'da ilçedeki halden karpuz ve erik alan Kocaman, meyveleri hamile kadının evine götürerek, teslim etti.TEŞEKKÜR ETTİKarpuz ve erikleri alarak, mutlu olan Edanur Aykal, sosyal medya hesabından meyvelerin fotoğrafıyla 'Öncelikle bana zaman geçmeden isteklerimi yetiştiren devletimize ve valimize çok teşekkür ediyorum. Bu mübarek günde benim yüzümü güldürdünüz. Rabbim de hepimizi güldürsün. Art arda gelenler bitmiyor. Allah sizden razı olsun' notuyla teşekkür etti.


Erik ve karpuz aşerdi, vali evine göndertti
Erik ve karpuz aşerdi, vali evine göndertti
Erik ve karpuz aşerdi, vali evine göndertti
Erik ve karpuz aşerdi, vali evine göndertti
Erik ve karpuz aşerdi, vali evine göndertti

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Erik ve karpuz aşerdi, vali evine göndertti - Son Dakika


Son Dakika

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 3 bin 603 kişilik sosyal atamayı 26 Ocak'ta yapacak Mayına basarak ağır yaralanan asker tedavi gördüğü hastanede şehit düştü Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Galatasaray zorlu Malatya deplasmanında! Canlı anlatım Milli Savunma Bakanlığı, F-16'daki Sniper Pod'a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Kümesine giren tilkiye seslenişi sosyal medyada büyük ilgi gören vatandaşın söyledikleri duygulandırdı Sırası gelmeden korona aşısı yaptıran İspanya Genelkurmay Başkanı Villaroya tepkiler nedeniyle istifa etti