Son Dakika Haberleri: Ersun Yanal ile Damien Comolli, Volkan Demirel konusunda karşı karşıya geldi

Ersun Yanal ile Damien Comolli, Volkan Demirel konusunda karşı karşıya geldi

2 ay önce

Fenerbahçe'de Salı günü yönetim tarafından, Sportif Direktör Damien Comolli ile Teknik Direktör Ersun Yanal'ın raporları masaya yatırılacak. Toplantıda Medipol Başakşehir'in iki yıldızı Mahmut Tekdemir ve İrfan Can Kahveci için yapılacak transfer görüşmesi planlanacak. Öte yandan Volkan Demirel'in takımdaki geleceği de karara bağlanacak.

Transferin hızlı takımı Fenerbahçe'de yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısı büyük önem taşıyor. Sarı-lacivertli yönetim, sportif direktör Comolli ve teknik direktör Ersun Yanal'ın son raporları üzerinden transfere de şekil verecek. Comolli, dün sabah Marsilya'ya uçarken sosyal medyada Luiz Gustavo'dan Adil Rami'ye kadar pek çok isim yeniden telaffuz edilmeye başlandı. Comolli yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısına katılacağı için bu akşam geç saatlerde İstanbul'a dönecek.

MAHMUT VE İRFAN CAN MASADA

Fenerbahçe yönetimini yoğun bir gündem bekliyor. İlk sırayı Napoli'ye satılacak Eljif Elmas alacak. Sarı-lacivertli yönetim, bu toplantı sonrası İtalyan kulübüne son kararını açıklayacak. Eljif'in satılması yapılacak yeni transferler için de önemli. Buradan gelecek para ile Fenerbahçe, Başakşehir'in kapısını çalmaya hazırlanacak. Sarı-lacivertliler toplam maliyetleri 9 milyon Euro olan Mahmut Tekdemir ve İrfan Can Kahveci'nin transferi için izlenecek yol haritasını da belirleyecek.

VOLKAN DEMİREL'LE BİR YIL DAHA

Yönetimin gündemindeki bir diğer önemli madde ise 17 yıldır sarı-lacivertli formayı giyen Volkan Demirel'in durumu olacak. Teknik direktör Ersun Yanal, tecrübeli kaptanın 'Ağabeylik' kontenjanından bir yıl daha takımda kalmasını isterken sportif direktör Comolli, bu duruma sıcak bakmıyor. Yönetim cephesi ise Volkan'ın bir yıl daha takımda kalmasına olumlu yaklaşıyor. Öte yandan takımdan gönderilecek diğer isimler için gelen teklifler de bu toplantıda değerlendirilecek.

(Sabah)

Haber Yayın Tarihi: 15.07.2019 10:13 

YORUMLAR


Sınır tanımayan imam, boş vakitlerinde dövüş müsabakası hakemliği yapıyor
Eda Taşpınar, ilk yaptığı mesleği anlattı: Kusan mankenlerin saçlarını tutuyordum Prof. Cenk Yaltırak: 2026'ya kadar Marmara'da 7,5 büyüklüğünde deprem olacak