Erzurum'da İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Erzurum'da İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı

12.01.2012 09:48
Erzurum'da İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Erzurum'da 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun doğrultusunda İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı yapıldı.

Erzurum'da 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun doğrultusunda İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı yapıldı.

Vali Yardımcısı Naci Aktaş, başkanlığında toplanan İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında 2011-2012 sezonunun ilk yarısı değerlendirilerek şu kararlar alındı:

"Stadyum giriş-çıkışlarında özellikle protokol giriş ve çıkışlarında güvenlik önlemlerine daha çok dikkat edilecek ve bu konuya gereken hassasiyet gösterilecektir.

Protokol Tribününe girecek şahıslara ait listeler karşılaşma öncesinde hazırlanacak ve Protokol Tribünlerine sadece listede isimleri yazan şahıslar girebilecektir.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün imkanları ölçüsünde stadyum çevresindeki ve içerisindeki kamera sayıları artırılacak, stadyum içindekilere ses kayıt donanım sistemleri eklenecektir.

Erzurum Büyükşehir Belediye Spor Kulübü'nün futbol karşılaşmalarında özel güvenlik personelinin seyirci sayısının artması ve Erzurum Büyükşehir Belediye Spor Kulübü'nün maddi imkanları dahilinde bu sayı ilerleyen süreçte arttırılacaktır.

Erzurum Büyükşehir Belediye Spor Kulübü'nün futbol karşılaşmalarında Yeni Erzurum Stadyumu giriş kapılarına Kızılay bağış kutuları konulacaktır.

Yeni Erzurum Stadyumu'nda yapılacak karşılaşmalarda ev sahibi ve misafir takım sporcuların sahaya giriş ve çıkış yaptıkları kapılar ayrılacaktır." - ERZURUM

Erzurum'da İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Erzurum'da İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Manavgat'taki adeta can pazarı yaşandı! Alevler içinde kalan mahalleden zor kurtuldular 18:11 Manavgat'taki adeta can pazarı yaşandı! Alevler içinde kalan mahalleden zor kurtuldular Kaza yapan hastanın elleri ve ayakları bağlandı! İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama: Deliryum tablosu gelişti 17:56 Kaza yapan hastanın elleri ve ayakları bağlandı! İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama: Deliryum tablosu gelişti Alişan'a bir acı daha! Kardeşinden sonra kuzenini de kaybetti 17:51 Alişan'a bir acı daha! Kardeşinden sonra kuzenini de kaybetti
Manavgat yangınında can veren çiftle ilgili yürek burkan detay: Kapılar kilitliydi 17:33 Manavgat yangınında can veren çiftle ilgili yürek burkan detay: Kapılar kilitliydi Türk takımlarının karnesi kötü! Avrupa'da 97 maçta 56 mağlubiyet 17:25 Türk takımlarının karnesi kötü! Avrupa'da 97 maçta 56 mağlubiyet Parçalanıp toprağa gömülen karı kocanın cinayetinde yeni detaylar! Bir numaralı şüpheli üvey kız kardeş 17:09 Parçalanıp toprağa gömülen karı kocanın cinayetinde yeni detaylar! Bir numaralı şüpheli üvey kız kardeş
Beşiktaş'la yollarını ayırıp Trabzonspor'a geçen Dorukhan'ın, forma numarası ve kazanacağı ücret netleşti 16:52 Beşiktaş'la yollarını ayırıp Trabzonspor'a geçen Dorukhan'ın, forma numarası ve kazanacağı ücret netleşti Son Dakika: Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: 8 ilimizde orman yangını var, kontrol altına almamız zaman alabilir 16:45 Son Dakika: Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: 8 ilimizde orman yangını var, kontrol altına almamız zaman alabilir
Advertisement