ERZURUM FIRTINADA UÇAN ÇATI KAMERADA - Son Dakika

ERZURUM FIRTINADA UÇAN ÇATI KAMERADA

21.04.2021 00:20

ERZURUM'un Narman ilçesinde etkili olan ve saatteki hızı 70 kilometreyi bulan fırtına bir binanın çatısını uçurdu.

ERZURUM'un Narman ilçesinde etkili olan ve saatteki hızı 70 kilometreyi bulan fırtına bir binanın çatısını uçurdu. Ana caddeye düşen çatı biri park halinde iki araçta maddi hasara neden oldu. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntüde bir otomobil çatının altında kalmaktan saniyelerle kurtuldu.

Erzurum'un Narman ilçesinde saat 13.20 sıralarında etkili olan fırtına, yaşamı olumsuz etkiledi. Saatteki hızı yaklaşık 90 kilometreyi bulan fırtınada, Sümmani caddesinde 5 katlı bir binanın çatısı uçtu. Uçan çatı, ana caddeye bomba gibi düştü. Bir işyerinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde çatı park halindeki bir pikaba zarar verirken altında kalmakan son anda kurtulan otomobilin ise camını kırdı. Kaldırımdan yürüyen vatandaşlar ise büyük bir panik yaşadı. Çatının düştüğü anda işyerindeki müşterilerle ilgilendiğini söyleyen Hasan Kalyoncu, "Bir anda fırtına kıyamet koptu. Ne olduğunu tam anlayamadık. Kendimizi dışarıya attığımızda gördüklerimiz karşısında şok olduk. İşyerimin önünde park halindeki pikabın üzerinde resmen çatı vardı. Çatısı düşen bina bize 30 metre kadar uzaklıkta. Oradan buraya nasıl geldi hayret. İşyerindeki güvenlik kameralarına baktığımızda ise bir otomobilin saniyelerle kurtulduğunu gördük. Çok şükür can kaybı yok" dedi.

ERZURUM FIRTINADA UÇAN ÇATI KAMERADA
ERZURUM FIRTINADA UÇAN ÇATI KAMERADA
ERZURUM FIRTINADA UÇAN ÇATI KAMERADA
ERZURUM FIRTINADA UÇAN ÇATI KAMERADA

YORUMLAR
500
Mercedes sahipleri dikkat: 235 bin araç geri çağrıldı! Mercedes sahipleri dikkat: 235 bin araç geri çağrıldı! İspir'de 25 Şubat İlkokulu öğrencilerinden anlamlı etkinlik İspir'de 25 Şubat İlkokulu öğrencilerinden anlamlı etkinlik Zeytinburnu'nda otomobilin çarptığı bisikletli ağır yaralandı Zeytinburnu'nda otomobilin çarptığı bisikletli ağır yaralandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ERZURUM FIRTINADA UÇAN ÇATI KAMERADA - Son Dakika


Advertisement