Erzurum Valisi, Lise Öğrencisi Kızının Sorularını Cevapladı - Son Dakika

Erzurum Valisi, Lise Öğrencisi Kızının Sorularını Cevapladı

02.01.2012 19:02
Erzurum Valisi, Lise Öğrencisi Kızının Sorularını Cevapladı

Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, İbrahim Hakkı Fen Lisesi'nin çıkaracağı gazete için okulun 10'uncu sınıf öğrencisi olan kızı Şeyma Öztürk ve arkadaşlarının sorularını cevaplandırdı.

Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, İbrahim Hakkı Fen Lisesi'nin çıkaracağı gazete için okulun 10'uncu sınıf öğrencisi olan kızı Şeyma Öztürk ve arkadaşlarının sorularını cevaplandırdı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Öztürk, onlardan, iyi yetişip ülke kalkınmasına katkıda bulunmalarını istedi.

İbrahim Hakkı Fen Lisesi'nin çıkaracağı '2012' gazetesi röportajı için Okul Müdürü Yavuz Kali, edebiyat öğretmeni Süleyman Algan ile öğrenciler Şeyma Öztürk, Selime Nur Özkurt ile Ahmet Bebek, Vali Sebahattin Öztürk'ü ziyaret etti. Aralarında kızı Şeyma Öztürk'ün de olduğu öğretmen ve öğrencileri sıcak bir şekilde karşılayan Vali Öztürk, 6 ayrı soruya cevap verdi.

Erzurum ve yapılan çalışmaları içeren röportaj sonunda öğrencilere tavsiyelerde bulunan Vali Öztürk, sadece Erzurum'a değil, Türkiye'ye, hatta dünyaya yön verecek bireyler olarak yetişmelerini istedi. Öztürk, öğrencilerden iyi yetişip ülke kalkınmasına yön vermeleri nasihatında bulundu.

Bu arada, Vali Öztürk'e bilgi veren Okul Müdürü Yavuz Kali, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan Fatih Projesi kapsamında, İbrahim Hakkı Fen Lisesi'nin Erzurum'da pilot okul olarak seçildiğini ve çalışmalara başlandığını belirtti.

DHA(KS/SS) - Erzurum

Erzurum'da tüfeği temizlerken kendini vurduğu iddia edilen kadın öldü Erzurum'da tüfeği temizlerken kendini vurduğu iddia edilen kadın öldü Sibel Can'ın Küçük Oğlu Ortaya Çıktı! İşte Son Hali... Sibel Can'ın Küçük Oğlu Ortaya Çıktı! İşte Son Hali... Üst Minikler Avrupa Boks Şampiyonası, Erzurum'da sürüyor Üst Minikler Avrupa Boks Şampiyonası, Erzurum'da sürüyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Erzurum Valisi, Lise Öğrencisi Kızının Sorularını Cevapladı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement