Son Dakika Haberleri: Uyuşturucu Sevkiyatı Yapan 'Escobar Amca' Lakaplı Şüpheli, Gözaltına Alındı

Uyuşturucu Sevkiyatı Yapan 'Escobar Amca' Lakaplı Şüpheli, Gözaltına Alındı

6 gün önce

İstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu sevkiyatı yaptığı belirlenerek takibe alınan 'Escobar Amca' lakaplı yürüme engelli yaşlı şüpheli, aracındaki uyuşturucuyla yakalandı.

İstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu sevkiyatı yaptığı belirlenerek takibe alınan 'Escobar amca' lakaplı yürüme engelli H.E.'nin (68) aracında uyuşturucu ele geçirildi. H.E., polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere gözaltına alındı.

'ESCOBAR AMCA' ANKARA YOLUNDA YAKALANDI

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan istihbari çalışma sonucu, uyuşturucu sevkiyatı yaptığı belirlenen, uyuşturucu kaçakçılığının en büyük baronlarından olan Kolombiyalı Pablo Escobar'dan esinlenilerek 'Escobar amca' lakabı takılan H.E., kendi aracı ile Ankara yolunda yakalandı.

DAHA ÖNCEDEN SABIKASI BULUNUYOR

Daha önce de 'uyuşturucu ticareti' suçundan sabıkası bulunduğu belirtilen H.E.'nin, sol bacağı olmadan kullandığı araçtan 215 gram toz esrar, 0,45 gram plaka şeklinde esrar maddesi ve ikametinde de yapılan aramada ise 80 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheli, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.


YORUMLAR


THY'den 60 Yıl Sonra Ankara-Roma Seferi Moldova'ya Kimlikle Seyahat Dönemi Başlıyor

Bakım Merkezi Görevlisi, Engelli Erkek Çocuğa Cinsel İstismarda Bulundu Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner: Ankaragücü, Şampiyonluk Kupasını Ankara'ya Getirmeli