Son Dakika Haberleri: Eski Hatlarda Yenileme Sürüyor, Altyapı Düzeni Sağlanıyor

Eski Hatlarda Yenileme Sürüyor, Altyapı Düzeni Sağlanıyor

5 gün önce

HATSU, altyapının önemli unsuru olan içme suyu ve kanalizasyon hatlarında oluşan arızaları ve bakım onarım çalışmalarını Hatay genelinde sürdürüyor.

Eski Hatlarda Yenileme Sürüyor, Altyapı Düzeni Sağlanıyor, System.String[]

Mahalle ve sokaklarda oluşan sorunların yanı sıra ibadethane, okul, kamu kurum ve kuruluşların altyapı problemlerine de ivedi şekilde müdahale eden HATSU Genel Müdürlüğü, altyapının düzenli bir şekilde işlevini yerine getirmesi adına verilen mücadelenin devam ettiğini bildirdi.

Vatandaş memnuniyeti odaklı projelerin ve bakım onarım çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyen HATSU, Kırıkhan ilçesi Aydınlı Mahallesi'nde bulunan Aydınlı Camii'nin içme suyu problemini gidermek amacıyla 150'lik pvc borular ile bölge içme suyunu sağlayan 5 metrelik ana hattı yeniledi.

Bölge sakinleri ile camii cemaati yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.
Erdoğan ile Putin Arasındaki Görüşme Öncesi Rusya'dan Kritik Açıklama: Türkiye, İdlib'e Girilmesine İzin Verebilir Trump'tan Çekilme Kararıyla İlgili Bir Açıklama Daha: Büyük Bir İyilik Yaptık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kendisine Evlenmek İstediğini Söyleyen Doktora Kız İstedi Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan Eski DEAŞ'la Mücadele Temsilcisine Sert Yanıt: Analizin Saçma