Eski Yenge Jelena, Yasak Aşk Yaşadığı Boşnak Futbolcunun Peşine Mafya Taktı - Son Dakika

Eski Yenge Jelena, Yasak Aşk Yaşadığı Boşnak Futbolcunun Peşine Mafya Taktı

28.03.2019 12:26

Beşiktaş'ın eski oyuncusu Dusko Tosic'in eşi Jelena'nın, yasak aşk yaşadığı iddia edilen futbolcu Ognjen Vranjes'in peşine Sırp mafyasını taktığı öne sürüldü.

Beşiktaşlıların eski yengesi, Tosic'in eşi Jelena'nın futbolcu Ognjen Vranjes ile yasak aşk yaşadığı ve oyuncunun peşine Sırp mafyası taktığı iddia edildi.

"JELENA IRKÇILIK YAPIYOR"

Adı Jelena ile yasak aşk dedikodularına karışan Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes, ölüm tehditleri aldığını ve hayatından endişe etiğini belirtirken, Jelena'nın ırkçılık yaptığını ifade etti.

Ognjen Vranjes

GÖRÜNTÜLERİN ARDINDAN ÖLÜM TEHDİTLERİ ALIYOR

Sırp basını, Beşiktaş'tan ayrılan Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'nın, eşini Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes ile aldattığını yazdı. İhanet görüntüleri olduğu belirtilen fotoğraflar da internette hızla yayıldı. Bunun yanı sıra Sırp şarkıcı, iddiaların ve görüntülerin gerçek olmadığını açıkladı. Sırp basını, görüntülerin yayınlanmasını sağlayan Boşnak oyuncunun ölüm tehditleri aldığına yer verdi.

"SIRPLARI VE BOŞNAKLARI BİRBİRİNE DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYOR"

İddialara göre Tosic'in eşi Jelena, Ognjen Vranjes'e "Senin kariyerini ve hayatını bitireceğim." şeklinde mesajlar attı. Genç futbolcu ise 2 milyon euroluk tazminat davası açtı ancak bu kez de Jelena'nın peşine Sırp mafyasını taktığını öne sürerek, tehdit mesajlarını yayınladı.

Hayatından endişe ettiğini belirten genç futbolcu, Jelena'nın bu olay üzerinden Sırplar ve Boşnaklar arasında düşmanlık yaratmaya çalıştığını iddia etti. Jelena ise bu açıklamalar karşısında sessizliğini korudu.

Dusco Tosic ve Jelena Karleuša
Eski Yenge Jelena, Yasak Aşk Yaşadığı Boşnak Futbolcunun Peşine Mafya Taktı
Eski Yenge Jelena, Yasak Aşk Yaşadığı Boşnak Futbolcunun Peşine Mafya Taktı

Son Dakika Spor Eski Yenge Jelena, Yasak Aşk Yaşadığı Boşnak Futbolcunun Peşine Mafya Taktı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

14 yaşındaki FIFA oyuncusu Anders Vejrgang, 210 maçın tamamını kazanıp rekor kırdı Arsenal maçında kafatası kırılan Raul Jimenez ameliyat oldu Paranoid şizofreni hastası olan baba 'şeytan' olduğunu düşündüğü 11 aylık bebeğini nehre attı Bomba iddia: Kendi evinde karantinaya giren Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı Henüz 14 yaşında! Ağabeyine tek cümlelik mesaj atan Eylül 1 haftadır kayıp Son dakika! İYİ Parti'den asgari ücret zammı önerisi: 3 bin TL olsun Adana'da 1 lira 75 kuruşluk kapkaç yapan 2 hırsız tutuklandı İlk aşılar 11 Aralık'ta uygulanacak, ilk iki doz aşıyı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olacak