Evde Mahsur Kalan Kızın İmdadına Polis Yetişti - Son Dakika

Evde Mahsur Kalan Kızın İmdadına Polis Yetişti

26.01.2012 17:28
Evde Mahsur Kalan Kızın İmdadına Polis Yetişti

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde anne ve babası tarafından evde yalnız bırakılan 4 yaşındaki Banu Can, korkunca pencereden yardım istedi.

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde anne ve babası tarafından evde yalnız bırakılan 4 yaşındaki Banu Can, korkunca pencereden yardım istedi. Gelen polisin çağırdığı baba kızına sarılarak teselli etti.

Hatip Mahallesi Ballıoğlu Sokak üzerindeki 4 katlı bir apartmanın 2'nci katında yaşayan Can ailesi,4 yaşındaki kızı Banu'yu evde uyurken bırakarak kapıyı kilitleyip alışverişe çıktı. Bir süre sonra uyanan Banu, evde anne ve babasını göremeyince korku ve pencereyi açarak sokaktan geçenlerden yardım istedi.

Banu'nun yardım çağrısını duyan bir vatandaş ise polisi aradı. Gelen polis ekipleri, baba Bilal Can'a ulaştı. Eve gelen baba kızını sarılarak teselli etti. Polis ise, babayı kızlarını bu şekilde evde tek başına bırakmaması konusunda uyardı.

Kaynak: DHA
Çorlu Tren Faciası Davası... Eski Tcdd Bakım Müdürü: 'Yeni Makine Talebimiz Reddedildi. Allah'a Emanet Yapıyorduk' Çorlu Tren Faciası Davası... Eski Tcdd Bakım Müdürü: 'Yeni Makine Talebimiz Reddedildi. Allah'a Emanet Yapıyorduk' Tekirdağ'daki tren kazası sanıklarının yargılanmasına devam edildi Tekirdağ'daki tren kazası sanıklarının yargılanmasına devam edildi TCCD BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI VEKİLİ: KAZANIN OLDUĞU HATLA İLGİLİ BİZE ÖNCEDEN BİR SORUN BİLDİRİLMEDİ TCCD BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI VEKİLİ: KAZANIN OLDUĞU HATLA İLGİLİ BİZE ÖNCEDEN BİR SORUN BİLDİRİLMEDİ

Son Dakika Güncel Evde Mahsur Kalan Kızın İmdadına Polis Yetişti - Son Dakika


Advertisement