Evi kendisine kalsın diye 82 yaşındaki büyükbabasını aşırı dozda ilaç verip öldürdü - Son Dakika

Evi kendisine kalsın diye 82 yaşındaki büyükbabasını aşırı dozda ilaç verip öldürdü

09.11.2020 20:29

ABD'de 27 yaşındaki Candy Jo Webb isimli kadın, 82 yaşındaki büyükbabası Harden'i, evi kendisine kalsın diye aşırı dozda ilaç verip öldürdü.

Amerika'nın New Mexico eyaletinde yaşayan 27 yaşındaki Candy Jo Webb isimli kadın, 82 yaşındaki büyükbabası Harden'i evi kendisine kalsın diye aşırı dozda ilaç verip öldürdü. Öldürdüğü büyükbabasının cansız bedenini bir alet sandığına koyup çöpe atan Candy, aracı ile kaçtı. Harden'in cansız bedenini evinin arkasında bulunan çöplükte bir kutu içinde bulunmasından sonra cinayet şüphelisi olarak aranan kadın, üç hafta sonra yakalanıp gözaltına alındı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Candy, ilk ifadesinde büyükbabasını bakım evine götürdüğünü orada kendisine verilen ilaçlardan dolayı öldüğünü söylemesine rağmen sonrasında büyükbabasının göl kenarında bulunan evinin kendisine kalması için böyle bir yola başvurduğu itiraf etti.

Evi kendisine kalsın diye 82 yaşındaki büyükbabasını aşırı dozda ilaç verip öldürdü

Son Dakika Dünya Evi kendisine kalsın diye 82 yaşındaki büyükbabasını aşırı dozda ilaç verip öldürdü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Kremlin'den ABD Başkanı Biden ile ilgili ilk mesaj: Hiçbir şeyi değiştirmeyecek Başkanlık hesabını kullanmaya başlayan Joe Biden, ünlülerden sadece Chrissy Teigen'i takip etmeye başladı Beyin ameliyatı olan hemşirenin, aylar sonra yerine takılacak kafatası kemiğinin çöpe atıldığı ortaya çıktı Kartal'da vatandaşların altınlarını emanet ettikleri kuyumcu ortadan kayboldu G.Saray ve Başakşehir'in İrfan Can transferi için yaptığı görüşmenin fotoğrafları ortaya çıktı Babalık duygusunun en masum hali! Kucağındaki kızı düşmesin diye her şeyi yaptı Vapurdan atlayarak canına kıyan kadının intiharı kamerada Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti