Evreşe Belediye Başkanı Soyuak, parke çalışmalarını inceledi - Son Dakika
Güncel

Evreşe Belediye Başkanı Soyuak, parke çalışmalarını inceledi

Evreşe Belediye Başkanı Soyuak, parke çalışmalarını inceledi

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinin Evreşe belde Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak, parke taşı döşeme çalışmaları ile sosyal tesis inşaatlarında incelemelerde bulundu.

13.05.2022 17:25  Güncelleme: 17:28
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinin Evreşe belde Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak, parke taşı döşeme çalışmaları ile sosyal tesis inşaatlarında incelemelerde bulundu.

Yaz sezonuna yaklaşılmasıyla beldede başlatılan çevre düzenleme ve yeni iş yeri çalışmalarına katılan Soyuak, işçilere yardım edip birlikte taş taşıdı.

Belde merkezindeki 500 metrekarelik alana kilitli parke taş döşeyen işçilerden bilgi alan Soyuak, el arabasıyla taşıdığı taşları daha sonra döşemeye işlemlerine de katıldı.

Soyuak, çalışmalara bizzat katılmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Beldede vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmeleri için çalışmalarımız devam ediyor. Yaz sezonunun da gelmesiyle bu çalışmalarımız hız kazandı. Yeni bir kasap dükkanı, restoran, tiyatro salonu yapıyoruz. Bazen bu çalışmalara da ben de katılıyorum. Birlikte çalışmak çok güzel." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Evreşe Belediye Başkanı Soyuak, parke çalışmalarını inceledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Malta'da trafik kazasında hayatını kaybeden Pelin Kaya'nın katili 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı
  14:53 Malta'da trafik kazasında hayatını kaybeden Pelin Kaya'nın katili 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı

  Malta'da geçen yıl trafik kazasında hayatını kaybeden Pelin Kaya'nın ablası Derya Kaya, kardeşini öldüren katil Jeremie Camilleri'nin 40 yıl hapis cezasına çarptırılmasıyla ilk sürecin tamamlandığını belirterek, 'Alabileceği maksimum ceza 40 yıldı. Onu da aldık, itiraf ettirerek aldık en azından. Attığımız adımların doğru olduğunu düşünüyorum.' dedi.

 • Çanakkale Savaşları Mobil Müze Tırı Osmaneli'nde ziyarete açıldı
  14:53 Çanakkale Savaşları Mobil Müze Tırı Osmaneli'nde ziyarete açıldı

  Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında hazırlanan Çanakkale Savaşları Mobil Müze Tırı, Bilecik'in Osmaneli ilçesinde ziyarete açıldı. Tır, Çanakkale Savaşları ve Milli Mücadele ruhunu gelecek nesillere aktarmak amacıyla Türkiye turuna çıkmıştır. Tırda sergilenen savaş materyalleri, videolar, objeler ve belgeler ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal, tırın ilçeye gelmesinde emeği geçenlere teşekkür etmiştir.

 • Pendik'te Bebeğini Atan Kadın ve Erkek Arkadaşı Gözaltına Alındı
  14:52 Pendik'te Bebeğini Atan Kadın ve Erkek Arkadaşı Gözaltına Alındı

  İstanbul Pendik'te yeni doğan bebeğini birinci kattan attığı iddia edilen kadın ile erkek arkadaşı polis tarafından gözaltına alındı. Bebek, terk edilmiş halde bulunmuş ve yüksekten atılma sonucu yaralanmıştı. Kadının hamile olduğunu ailesinden gizlediği tespit edildi. Bebeğin annesi ve erkek arkadaşı, 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Bebeğin tedavisi ise devam etmektedir ve hayati tehlikesi bulunmaktadır.

 • Kilis'te Mübeccel-Suphi Yavaşça Sosyal Bilimler Lisesi'nde deprem tatbikatı yapıldı
  14:51 Kilis'te Mübeccel-Suphi Yavaşça Sosyal Bilimler Lisesi'nde deprem tatbikatı yapıldı

  Kilis'te Mübeccel-Suphi Yavaşça Sosyal Bilimler Lisesi'nde deprem anı ve tahliye tatbikatı gerçekleştirildi. AFAD tarafından düzenlenen deprem haftası etkinlikleri kapsamında yapılan tatbikatta öğrencilere deprem eğitimi verildi. Müdür Fatih Menceroğlu, depremlerin sık yaşandığı coğrafyada öğrencilerin ve velilerin bilinçlendirilmesi gerektiğini belirtti.

 • Ankara'da Silahlı Saldırıda Ölen Kadın ve Oğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı
  14:50 Ankara'da Silahlı Saldırıda Ölen Kadın ve Oğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Ankara'nın Mamak ilçesinde yaşanan olayda, 77 yaşındaki Metin Çimen tarafından silahlı saldırı sonucu öldürülen eşi Sabiha Çimen ve oğlu Sinan Çimen'in cenazeleri, Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedildi.

 • Samsun'da Özel Yeteneklileri Fark Edelim Projesi Açıldı
  14:50 Samsun'da Özel Yeteneklileri Fark Edelim Projesi Açıldı

  Samsun'da Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) koordinatörlüğünde gerçekleştirilen 'İki Kere Özel Öğrenciler, Öğrenme Dezavantajı Olan Özel Yeteneklileri Fark Edelim' projesinin açılışı yapıldı. Proje, üstün zekalı ancak bir alanda yetersizlik gösteren öğrencilerin özel eğitime ihtiyaçlarının farkındalığını artırmayı hedefliyor. Proje kapsamında farkındalık eğitimi programları hazırlanacak, dijital içerik geliştirilecek ve e-öğrenme platformu kurulacak.

 • Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk göreve başladı
  14:49 Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk göreve başladı

  Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Birdal Öztürk, 2019'dan bu yana görevi yürüten Abdurrahman Şahin'den görevi devraldı. Şahin, Öztürk'e başarılar dilerken, kurum personeli, yurt müdürleri ve antrenörlerle vedalaştı.

 • Isparta'da Deprem Tatbikatı Gerçekleştirildi
  14:48 Isparta'da Deprem Tatbikatı Gerçekleştirildi

  Isparta'da 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle yıkım çalışmaları devam eden okulda deprem tatbikatı gerçekleştirildi. Tatbikatta, senaryo gereği enkaz altında ve okulda mahsur kalan vatandaşlar kurtarıldı.


Advertisement