Son Dakika Haberleri: Fatih Terim, Malatyaspor Maçında Oynamak İstemeyen Younes Belhanda'nın Biletini Kesti

Fatih Terim, Malatyaspor Maçında Oynamak İstemeyen Younes Belhanda'nın Biletini Kesti

29 gün önce

Fenerbahçe derbisinde "Kırmızı kart görebilirim" diyerek oyundan çıkmak isteyen Belhanda, Yeni Malatyaspor maçında da oynamak istemedi. Eren Derdiyok ve Serdar Aziz'i bir kalemde silen Fatih Terim, şimdi de Belhanda'ya kapıyı gösterdi.

Ocak ayında Serdar Aziz ve Eren Derdiyok'la yollarını ayıran Fatih Terim, her iki oyuncuyu kastederek 'Çalışma kültürlerimiz birbirimize uymuyor' açıklaması yapmış, tecrübeli hoca Galatasaray camiasına gereken mesajı yollamıştı.

BELHANDA DA AYNI ŞEYLERİ YAPMAYA BAŞLADI

Kritik Sivasspor maçı öncesi eşiyle birlikte Maldivlere giden Serdar Aziz ve sık sık sakatlık problemleri yaşıyorum diyerek takımını yalnız bırakan Eren Derdiyok'u bir kalemde silen Fatih Terim'in Fenerbahçe derbisinin ikinci yarısında oyundan çıkmak isteyen ve dün akşam Malatyaspor maçına çıkmayan Belhanda'yla ilgili vereceği karar merakla bekleniyor.

FATİH TERİM, BELHANDA'YI GÖNDERECEK

Ağır sakatlık sorunları yaşanmadığı sürece her futbolcusunu yanında görmek isteyen tecrübeli teknik adam, Belhanda'nın hayati derece önemli olan maçlarda görev almak istememesi karşısında hayli şaşırdığı öğrenilirken, Terim'in Serdar ve Eren'de olduğu gibi Faslı '10' numarayı da sezon biter bitmez takımdan göndereceği belirtildi. Bu sezon çıktığı 31 maçta 4 gol 6 asist yapan Belhanda'nın Suudi Arabistan'a gideceği tahmin ediliyor.

(Akşam)

Fatih Terim, Malatyaspor Maçında Oynamak İstemeyen Younes Belhanda'nın Biletini Kesti
Haber Yayın Tarihi : 26.04.2019 04:43 

YORUMLAR


Tarlasını Sürerken 5 Bin Yıllık Tarihi Eserler Buldu, "Tutuklanırım" Korkusuyla Müze Müdürüne Koştu ABD'de Bir Öğretmenin Kız Öğrenciyi Taciz Ettiği Anlar, Saniye Saniye Kaydedildi Özcan Deniz'in Yıllar Önce Gusül Abdesti Alma Görüntüsü Sosyal Medyayı Salladı